خرید کریو|کریو وی پی ان|فیلترشکن کریو|خریدvpn

خرید کریو و خرید وی پی ان با بهترین قیمت و بیشترین کیفیت،خرید kerio,vpn,cisco برای موبایل و کامپیوتر تحویل در لحظه خرید،خرید کریو،خرید وی پی ان،خرید ساکس،خرید کریو تک اسپید،خریدvpn؛خریدkerio،خریدopenvpn،خریدsocks،خرید سوپر کریو،خرید سوپرتانل،خریدpm9،خرید cisco،خرید فیلترشکن جدیدکریو

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور از جمع آوری سالانه 1000 میلیارد تومان جرایم رانندگی در کشور خبر داد.

سردار اسکندر مومنی 20 شهریورماه در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری، به ظرفیت عظیم گردشگری در این استان اشاره و گفت: این استان قطب گردشگری کشور محسوب می شود بر همین اساس ایمن سازی و رفع نقاط حادثه خیز جاده های این استان به ویژه در مناطق کوهستانی یک امر بسیار صروری و اجتناب ناپذیر است.

او با تاکید بر لزوم استفاده بهینه از سیستم کنترل هوشمند در جاده های کوهستانی، عدم استفاده از این سیستم درنقاط حادثه خیز استان را موجب بروز حوادث و سوانح دلخراشی همچون کشته شدن معلمان و دانش آموزان در جاده های استان بیان کرد.

مومنی با بیان این که سالانه در کشور یک هزار میلیارد تومان از طریق جمع آوری جرایم رانندگی به خزانه دولت واریز می شود، درآمد ناشی از جرایم رانندگی را منبع اصلی نیروی انتظامی برای تامین نیازها مراکز، کمک به استان های کمتر برخوردار، اصلاح وضعیت جاده ها به ویژه نقاط حادثه خیز، فرهنگ سازی و آموزش در جامعه دانست.

او با اشاره به این که در سال گذشته بیش از 1100 میلیارد تومان از محل جمع آوری جرایم رانندگی به خزانه واریز شد، گفت: پیش بینی می شود این میزان در سال آینده رشد 40 درصدی داشته باشد.

مومنی درآمد ناشی از جرایم رانندگی را یک منبع دائمی و بسیار کلان برای کشور دانست و گفت: در برخی موارد درآمد سالانه جرایم راهنمایی و رانندگی از بودجه سالانه کشور نیز بیشتر می شود.

به گفته وی، این منبع درآمد در راستای توسعه سیستم هوشمند جاده ای در استان های کمتربرخوردار همچون چهارمحال و بختیاری که در یک اقلیم بسیار خاص و حساس قرار گرفته اند، استفاده خواهد شد.

مومنی نصب دوربین های سیار در جاده ها را یکی از سیاست ها و برنامه های اصلی پلیس راهور دانست و گفت: نصب دوربین در نقاط حادثه خیز کمک بزرگی برای جلوگیری از وقوع تصادفات خواهد داشت.

رییس پلیس راهور ناجا کنترل و بررسی دقیق وضعیت فنی خودورهای حمل نقل عمومی را مطالبه اصلی مردم از پلیس راهور دانست و از اعمال روند سخت گیرانه برای مدیران فنی پایانه های حمل و نقل خبر داد و گفت: تردد اتوبوس ها و خودروهای حمل و نقل عمومی در جاده بدون اخذ مجوز از مدیر فنی پایانه ها امکان پذیر نخواهد بود و در صورت مشاهده تخلف، با پایانه، مدیر و راننده مربوط برخورد جدی خواهد شد.

گردآوری: مجله اینترنتی زیگیل

منبع: خبرگزاری ایسنا

اشتراک در بالاترین اشتراک در فیسبوک اشتراک در توییتر خرید vpn اشتراک در دنباله