انواع روش های اشتراک گذاری فایل

10 روش برای به اشتراک گذاشتن فایلاهای حجیم

اگرچه ایمیل کردن فایلاهای کوچک مانند متون تایپ شده در محیط word احتمالا سریعترین و اسانترین راه ارسال آنها باشد، شما باید خیلی خوش شانس باشید اگر بخواهید فایل های بزرگ را به اشتراک بگذارید.

علت آن تعداد بالای اکانتهای ایمیل می باشد که هر کدام یک سایز محدود برای ارسال به دیگران دارند، مثل اینکه هر کسی شروع به شلیک کردن فایلهای گیگابایتی با ایمیل کند، مقدار فشار روی سرور بسیاز زیاد خواهد بود .

همچنین بسیاری از اکانتهای  ایمیل دارای محدودیت هستند در اینکه چه مقدار داده می توانند نگهداری کنند ، بنابراین دوستان و خانواده شما از شما تشکر نخواهند کرد اگر آنها را مجبور کنید تا سهمیه شان را با فایلای حجیم ضمیمه شده منتقل کنند .

بنابراین، ما ده روش برای فرستادن فایلای بزرگ با اینترنت را جمع آوری کرده ایم. این سرویسها به شما اجازه میدهند تا فایلای بزرگ خود را به آسانی ارسال کنید ،  و افرادی که فایلاها را برای انها ارسال کرده اید به آسانی و با امنیت آن ها را دریافت می کنند.

همه ی روشها رایگان می باشد، اگرچه بعضی ها خدمات اضافی را در قبال تعهد پرداخت هزینه در اختیار شما می گذارند،  که شامل داده ها و سرعت دانلود بیشتر می باشد.

 

  • Dropbox

 

dropbox

Dropbox چنان محبوب است که جای تعجب نیست اگر به زودی مردم برای فرسستادن فایلهایشان و ذخیره سازی انلاین از Dropbox استفاده کنند همانطور که در حال حاظر متوال است که برای ویرایش عکسهایشان به Photoshopping مراجعه می کنند .

وقتی که شما در Dropbox ثبت نام می کنید شما 2 گیگابایت ذخیره سازی رایگان در اختیار دارید و می توانید پوشه ها و لینک های فایلای خاص را با دیگران به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانید ارتقاء و خرید فضای اضافی را قیمتهای شروع شده از 9.99 دلار در ماه برای 100 گیگا بایت ذخیره سازی داشته باشید.

پشتیبانی گسترده Dropbox ( حداقل از نظر شخص اول و برنامه های شخص ثالث) نیز به درخواست تجدید نظر گسترده آن می افزاید. پس ثبت نام کنید و فایلاهای به اشتراک گذاشته را بگیرید!

 

  • The Box

 

thebox

سرویس Box به لحاظ قابلیتهای به اشتراک گداری بسایر شبیه به Dropbox  می باشد، گزینه رایگان تهیه مقدار زیاد 10 گیگا بایت ذخیره سازی می باشد برای کسانی که ثبت نام میکنند .

اخطار این است که شما نمی توانید فیلای بزرگتر از 250 مگا بایت را بار گذاری کنید مگر اینکه شما برای اکانت اضافی مبلغی پرداخت کرده باشید. پرداخت طرح ها گزینه های همکاری را آماده می کند ( شامل اطل ع رسانمی ایمیل در مورد دانلودها و اظهار نظر روی فایلها ) ، اما گزینه های رایگان هم برای برای به اشتراک گذاری ها موقت و امن عالی می باشد.

 

  • Sugarsync

 

sugarsync

شما ممکن است سرویس  SugarSync   را تا حدودی شبیه Dropbox  بدانید ، اما این دارای ویژگی های منحصر بفردی است که ارزش امتحان کردن دارد. یک امیتاز بزرگ توانایی برای پشتیان گیری برای هر پوشه بزرگ است ، تنها به فایلای شخص محدود نمی گردد.

از نقطه نظر به اشتراک گذاری در اینجا محدودیت سایز فراتر از سایز اکانت شما وجود ندارد (60 گیگا بایت برای ارزانترین در هر ماه)، در اینجا همچنین ابزراهایی برای همکاری گروهی و کسب و کار وجود دارد.

 

 

  • Mediafire

 

mediafire

یکی از ورودیهای کاملتر به لحاظ اشتراک گذاری است ، MediaFire  به شما 10 گیگابایت فضای رایگان می دهد، و به شما اجازه انتقال تا 200 مگابایت را می دهد.

پرداخت 2.49 دلار هر ماه امکان ذخیره سازی طولانی مدت را به شما می دهد، به اشتراک گذاری آگهی رایگان ، و یک آپلود کننده  FileDrop  برای به اشتراک گذاری محتوا با دیگران می دهد. ویژگی ویرایش سند نیز در موجود است.

 

خرید vpn

  • WeTeansfer

 

we transfer

ما WeTransfer  توزیع کننده عالی را دوست داریم. یک نسخه رایگان است، همانطور که شما ممکن است انتظار داشته باشید، آگهی پشتیبانی ، اما شما با ثبت نام می توانید بصورت رایگان 2 گیگا بایت را انتقال دهید.

هر آپلود شخصی در Transfer برای مدت 7 روز باقی خواهد ماند. اگر شما علاوه بر آن نسخه های فانتزی را هم بخرید (که هزینه سالانه آن 120 یورو است )شما به اندازه 5 گیگا بایت از انتقال با  کلمه عبور اختیاری و 50 گیگا بایت دخیره سازی بلند مدت بدست می آورید.

 

  • Hightail

 

hightail

در اصل به عنوان YouSendlt شناخته شده ، Hightail یکی از اولین شرکتهایی است که دنبال کرده فرستادن فایلا سرتاسر اینترنت، و از سال 2004 به سرعت رشد کرده است.

طرح رایگان انتقال 50 مگا بایت ، 2 گیگا بایت ذخیره سازی- بنظر میرسد این روزها محدود باشد، اما گزینه های شرکت مخصوص درخواست  برای بیشتر کسب و کارها  می باشد.

 

 

  • Adobe SendNow

adobesendnow

اگر شما در صنعت طراحی هستید، فایل های حجیم قسمت بزرگی از فایل های شما هستند . تصاویر فشرده  با شفافیت بالا، فایل های صوتی، ویدئو ها،  و مجله های پی دی اف کارها.

نرم افزار Adop ، SendNow  را با قیمت 19.95 دلار سالانه پیشنهاد می دهد، و در بالای ارسال سر راست، شما همپنین فایل ردیابی و یم مبدل دستی برای گزینه PDF در برابر پولتان دریافت می کنید .

 

 

 

  • Egnyte

egnyte

بیشتر سرویس ها برای فرستادن فایلهای بزرگ به هدف هر چه بزرگتر کردن بازار هستند، اما Egnyt  بر روی موسسه ها تمرکز کرده است.

امنیت،  پشتیبان گیری، مجوزهای شفاف و سرعت ، مرکز خدمات هستند که از 8 دلار برای هر کارمند در هر ماه برای بین 8 تا 24 کارمند شروع می شود. این طرح شامل 1 TB دخیره سازی بهمراه حداکثر اندازه 2.5 گیگا بایت است.

 

 

  • MailBigFile

 

اگر صادق باشیم، این نام در ابتدا ما را یک شرکت انگلیسی بنیان نسبت داد. گفته میشد، قابلیت MailBigFile  نیز عالی است، کمی جسورانه اما مناسب و  با شاخص های دستی زمان /آپلود دستی

تا پنج فایل در مجموع 2 گیگا بایت می توانند به صورت رایگان فرستاده شوند، در حالیکه هزینه های اضفی اکانت ها ( حدود 4.54 تا 6.21 دلار در ماه ) که محدودیت را تا 4 گیگا بایت بالا می برد.

این پرداخت برای نسخه انتقال به سرعت بالا و همچنین اضافه کردن ذخیره سازی بیشتر است.

 

  • Mega

mega

توسط Kim Dotcom  از Megauploud تاسیس شده استف Mega  گرد هم آمدن 100.000  را در طول اولین سال گزارش کرده است. با وجود مسائل اولیه قابلیت اعتماد و سرعت ، این سرویس به علت رمز گذاری فایل های آپلود شده همچنان محبوب است. ذخیره سازی رایگان شما 50 گیگا بایت است برای مقادیر اضافی هزینه ها از 9.99 یورو در هر ماه شروع می شود .

www.techradar.com/how-to/internet/10-ways-to-share-big-files-1310947