Zscaler یک VPN برای دسترسی شخصی منتشر کرد

Zscaler یک ارائه دهنده امنیت اینترنت، راه اندازی Zscaler Private Access (ZPA) را اعلام کرده است. ZPA راه متفاوتی است که دسترسی به برنامه های داخلی و سرویس ها را ارائه می دهد، بدون اینکه اجازه دسترسی به چیز دیگری روی شبکه را بدهد.این وی پی ان قابل خرید بوده و همانند سایر VPN هایی مثل کریو میباشد.

به طور سنتی، ارائه دسترسی خارجی به منابع داخلی با استفاده از شبکه خصوصی مجازی یا VPN انجام می شود. با این حال، این اتصال یک اتصال به کل شبکه است نه فقط به برنامه یا منابع. به این ترتیب، هنگامیکه چنین ارتباطاتی روی کامپیوترهای در معرض ایجاد شود یک مشکل امنیتی بلقوه وجود دارد.

Zscaler Private Access برنامه های کاربردی و سرویس ها را از شبکه جدا می کند. به جای برقراری یک اتصال VPN کامل، کاربران مجاز به یک برنامه کاربردی تونل مبتنی بر لایه از طریق سیستم ابری Zscaler متصل می شوند. برای بد افزار یا دیگر فرآیندهایی که برای رسیدن به دیگر چیزهای با ارزش تلاش می کنند ، جایی برای رفتن وجود ندارد، برای اینکه تنها برنامه های کاربردی در سمت دیگر اتصال مجازی وجود دارند. در اینجا هیچ برنامه اضافی یا منابع شبکه وجود ندارد. تونل درست مانند یک VPN برای تضمین کردن امنیت حتی روی شبکه های Wi-Fi باز رمزگذاری شده است. علاوه بر این، ZPA به طور مستقیم به زیرساخت های احراز هویت موجود گره می خورند، نیاز به ورود برای یک کلاینت VPN را حذف می کنند.

Zscaler VPNZscaler Kerio

با استفاده از ZPA، شرکت ها می توانند دسترسی برنامه های خاص ( به جای دسترسی به کل شبکه) برای شرکای کسب و کار، مشاوران و پیمانکاران ارئه بدهند، منابع مانند شرکت ها را محدود کند به این نوع دسترسی که آنها قادر باشند بدون مانع عمل کنند.

Patrick Foxhoven از Zscaler گفته است با  Zscaler Private Access، شما اساسا بیشتر دارای ها با ارش داخلی را از جهان بیرون پنهان می کنید، مگر اینکه یک کاربر برای دسترسی به این منابع با ارزش مجاز باشد، آنها حتی قادر نخواهند بود تا ببینند که این وجود دارد. حتی هنگامیکه یک کاربر به برنامه دسترسی دارد، آنها قادر نخواهند بود تا به آن برگردند.

یک مزیت اضافی از ZPA این است که به شرکت ها برای انتقال زیر ساخت های VPN موجود بدون قطع دسترسی اجازه می دهد. برنامه های کاربردی می توانند در یک زمان درون Zscaler Private Access بدون تغییر شبکه های موجود جابجا شوند. همانطور که هر برنامه حذف می شود، VPN کوچکتر و ساده تر پشت سر گذاشته می شود. جهت خرید این وی پی ان به سایا ما مراجعه کنید

tomsitpro.com/articles/zscaler-private-access-security-cloud,1-3255.html