WiFi عمومی و VPN: چطور خود را امن سازید

استفاده از WiFi عمومی را با خرید کریو VPN امنیت بخشید

public-wifi

بسیاری از ما اغلب از WiFi عمومی استفاده می کنیم. در گذشته رستوران ها سعی می کردند در سریعترین زمان ممکن مشتریان را راه بیندازند. در دوران مدرن، رستوران ها می دانند مشتریان با ماندن بیشتر در رستوران پول بیشتری خرج می کنند. یک راه خوب برای این کار ارائه WiFi رایگان است. کافی شاپ ها، مغازه ها و حتی شهرها به کسانی که سرویس WiFi می خواهند آن را ارائه می دهند. این مهم است که درباره خرید VPN ها برای حفاظت از خود روی WiFi عمومی بدانید.

شبکه های WiFi به بسیاری از افراد این امکان را می دهند که به شبکه یکسان به صورت همزمان متصل شوند. به این معنی که همه افرادی پتانسیل اتصال به دستگاه شما و همچنین گرفتن هر گونه اطلاعاتی که شما راسال می کنید و به طور موقت به اشتراک می گذارید را دارند. حتی یک هکر نسبتا ماهر می تواند کارت شبکه را در لپ تاپ خود قرار دهد تا در حالت بی قاعده همه ترافیک از هر شخصی که در کافی شاپ است را بگیرید. این اطلاعات شخصی می تواند شامل نام کاربری و رمزهای عبور باشد. با استفاده از خرید کریو VPN روی WiFi عمومی همه ترافیک خود را رمزگذاری کنید این باعث می شود از خطر دسترسی هکرها نیز در امان بمانید. هکر به این صورت با اطلاعات با رمزگذاری عجیب و غریب روبرو خواهد شد.

چگونه می توانیم یک کریو VPN خرید شده راه اندازی کنیم؟

راه اندازی یک VPN کریو خرید شده روی دستگاه رومیزی یا موبایل هوشمند شما آسان است. ابتدا باید از یک سرویس معتبر ارائه دهنده VPN ، سرویس مورد نظر خود را خریداری کنید. ارائه دهنده ای مانند Hide My Ass را که می تواند سرعت قابل قبولی ارائه دهند و استفاده از آن آسان است را انتخاب کنید. هنگامیکه آماده استفاده از WiFi عمومی شدید به طور معمول و به سادگی به WiFi متصل شوید، اما قبل از این کار نرم افزار خود را فعال کرده و به VPN متصل شوید و سپس از مرور خود روی وب سایت های مورد نظر لذت ببرید.