VPN چیست؟ مزایای خرید VPN و کریو

VPN و کریو یک اتصال رمزگذاری شده امن است که به کامپیوترها اجازه می دهد تا درون شبکه عمومی مانند اینترنت ارتباط برقرار کنند که به خصوصی نگه داشتن داده ها توسط رمزگذاری و ایجاد یک تونل امن بین کاربر از راه دور و سرور VPN کمک می کند.

اجازه بدهید در اینجا معرفی مختصری در مورد VPN داشته باشیم.

VPN چیست؟

VPN به عنوان شبکه خصوصی مجازی شناخته شده است که فرآیندی است بوسیله چیزی که می توانید مشاهده کنید و وب سایت های ثالث که در ناحیه یا محل کار شما مسدود شده است. همانطور که این دارای ریسک است بنابراین VPN امنیت مناسبی برای شما فراهم می کند که هویت شما امن نگه داشته می شود. با استفاده از VPN می توان داده ها را از شبکه عمومی ارسال و دریافت کرد اما این به عنوان شبکه خصوصی در نظر گرفته می شود. با ایجاد اتصال نقطه به نقطه با هر دو شبکه می تواند برای استفاده راه اندازی شود.

benefits-of-vpn-types

خرید انواع VPN و خرید کریو

پیش از این VPN ها از طریق مودم های dial up یا خطهای اجاره ای کار می کردند. اما آنها واقعا VPN نبودند. VPN می تواند از راه دور کنترل شده باشد یا از طریق خط به خط متصل شده باشد. برخی از مردم از آن برای دسترسی به سایت دفتر از بیرون از شرکت یا به حداقل رساندن مشکلات شبکه واسط استفاده می کنند. بنابراین این می تواند بوسیله پروتکل و نقطه پایان تونل ها مرتب شده باشد. علاوه براین، آنها در نظر گرفته شده اند برای اینکه آیا VPN در اتصال سایت به سایت یا اتصال از راه دور کار کنند. در نهایت بر اساس امنیت مرتب سازی شده است.جخت خرید انواع VPN و خرید کریو میتوانید به parsvpn.online مراجعه کنید.

VPN دسترسی از راه دور:

این توسط کاربرکامپیوتر شخصی از مکان های از راه دور ایجاد شده است که اتصالی به  شبکه خصوصی ایجاد می کنند. این کاربر می تواند به شبکه دسترسی داشته باشد زیرا سرور VPN منابع را ارائه می دهد. در اینجا هم کاربر به VPN سندیت می دهد یا سرور به کلاینت هویت می دهد.

VPN سایت به سایت:

این توسط اتصال روتر انجام می شود. در اینجا یک سازمان خصوصی یک اتصال روتر با شبکه از همان سازمان ایجاد می کند یا آنها یک اتصال به سازمان دیگر ایجاد می کنند. این سیستم Wide Area Network یا WAN نامیده می شود.

مزایای سرور VPN

افراد از VPN برای ایجاد ارتباط امن و آسان استفاده می کنند. از طریق VPN افراد می توانند به هر آدرس مسدود شده یا غیرمجاز از یک مکان از راه دور دسترسی یابند.

اجازه دهید نگاهی به برخی از ویژگی ها VPN بیندازیم:  

  • با اتصال از طریق VPN می توانید اطلاعات خود را ایمن و امن نگه دارید. بنابراین می توانید داده های خود را به دور از هکرها حفظ کنید.
  • یکی از مهمترین ویژگی ها این است که شما می توانید دسترسی آسان به هر وبسایت که در ناحیه شما مسدود شده را بدست آورید.
  • اگر در گروهی کار می کنید و این محرمانه است، شما می توانید همه فایل های خود را از طریق استفاده از VPN به صورت امنی به اشتراک بگذارید.
  • شما می توانید از هر وبسایتی با پنهان کردن آدرس IP خود بازدید کنید.
  • این به شما کمک می کند که محدودیت ها را بشکنید. برای مثال اگر شما نیاز به بازدید ار هر وب سایت میزبانی از USA دارید و در ناحیه شما مسدود شده است ، بعد از آن با استفاده از VPN می تواند به آسانی یک آدرس IP از USA به شما بدهد و از آن سایت بازدید کنید.
  • این همچنین می تواند به مقاوت شما در برابر تهدیدات هرزنامه ها و فیشینگ کمک کند.

بنابراین، به عنوان یک کل، این واقعا یک سرمایه بزرگ برای افراد از راه دور است و همچنین برای افرادی که می خواهد در حالت آنلاین در محیط امنی کار کنند.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online