VPN چطور کارهای بانکی آنلاین شما را امن می سازد؟

VPN چیست و چطور کار می کند؟

امروز انجام آنلاین امور بانکی هر روزه توسط میلیونها نفر در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. چطور این امنیت به وجود می آید.

یکی از متداولترین سوالات این است: من می خواهم بدانم آیا باید برای اتصال به وبسایت بانک خود از VPN استفاده کنم. یک سرویس ادعا می کند که اتصال مرا رمزگذاری خواهد کرد اما من نمی دانم آیا قابل اعتماد هستند یا نه، شما چطور فکر می کنید؟

این یک سوال بزرگ است. در انتخاب و خرید یک ارائه دهنده VPN برای نیازهای شما باید تضمین کند که شما می توانید به آنها اعتماد کنید.

how-vpn-work

یک VPN یک تونل امن شده است که دستگاه های شما (کامپیوتر، تلفن موبایل و …) و کامپیوتر دیگر (یک سرور VPN) در هر جای دیگری از جهان را به هم متصل می کند. اتصال بین کامپیوتر شما و سرور رمزگذاری شده است. رمزگذاری امنیت داده های شما را تضمین می کند. همه داده های شما با این کانال رمزگذاری شده از اشخاص ثالث پنهان می ماند.

رمزگذاری شما امن است؟

ارائه دهندگان فروش VPN معمولا رمزگذاری 128 یا 256 بیتی ارائه می دهند. به این معنی است که همه داده های شما رمزشده است و کسی نمی تواند به آنها دست یابد.

آیا باید هنگام اتصال به بانک خود از VPN استفاده کنید؟

به طور کلی گفته می شود، اگر شما از اتصالات قابل اعتماد رمزگذاری استفاده می کنید و سیستم شما به ویروس ها و بد افزارها آلوده نمی باشد، سیستم عامل شما نیز با آخرین نسخه های امنیتی به روز می باشد و در حال استفاده از آخرین نسخه های مرورگرهایی مثل فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر هستید، پس اتصال شما به وب سایت بانک به طور کامل امن است و هیچ کار دیگه ای لازم نیست انجام دهید. میلیون ها نفر از مردم هر روزه از بانکهای آنلاین خود استفاده می کنند.

چطور می توانید یک سرویس VPN را بکار ببرید؟

با خرید کریو VPN شما آدرس های IP مختلفی بدست می آورید و شما مجبور خواهید بود به سیستم امنیتی بانک توضیح دهید که چرا IP شما تغییر کرده است. بانک همه چیز را بررسی می کند تا اطمینان حاصل کند که حساب کاربری شما در خطر نمی باشد. اینکه خرید VPN و خرید کریو را جدی می گیرید یا نه بستگی به موقعیت شما دارد.

اگر شما نیاز دارید تا به سادگی آدرس IP خود را ناشناس کنید، دستیابی به سرویس های خاص را بدست آورید پس یک سرویس کریو VPN به شما کمک خواهد کرد.