VPN های رایگان Opera

خرید VPN  و خرید کریو به شما حریم خصوصی برای گشت و گذار در وب را می دهند

opera-vpn

این خبر خوبی برای افرادی است که تمایل به داشتم حریم خصوصی در هنگام مرور کردن سایت ها هستند، یک نسخه کامل از Opera در حال حاضر آمده است که سرویس VPN را در خود دارد و نیاز به خرید VPN و خرید کریو ندارد. با این حال اگر تمایل به خرید VPN موبایل داشتید می توانید از parsvpn.online بازدید کنید و امکان دستیابی به سرویس های خرید VPN و خرید کریو را نیز در نظر بگیرید.

VPN یکپارچه سازی شده آن بدون گزارش گیری  است که به این معنی است فعالیت های آنلاین شما به هیچ شکلی گزارش نمی شوند و یک رمزگذاری 256 بیتی AES ارائه می دهد تا ارتباطات خود را امن نگه دارید.

شما می توانید پنج موقعیت مکانی مختلف در سراسر جهان را انتخاب کنید. این مکان ها شامل کانادا، ایالات متحده، آلمان و سنگاپور هلند هستند.

این بدان معناست که شما می توانید با خرید VPN از هر کدام یک از این موقعیت های مکانی ظاهر شوید که توانایی دور زدن محدودیت های آنلاین را به شما می دهند، که به این دلیل است بسیاری از مردم از خرید VPN موبایل استفاده می کنند، همچنین در هنگام گشت و گذار امن باقی می مانند.

سهولت استفاده

این بدیهی است که داشتن یک VPN که از پیش ساخته شده باشد بهتر از جستجو به دنبال یک سرویس ثالث است، اپرا طوری طراحی شده است که این خصوصیت را ارائه می دهد که استفاده از آن را آسان می کند. هنگامیکه آن را روشن کردید به صورت هوشمندانه موقعیت بهترین سرور برای شما را انتخاب می کند، بنابراین نیاز به هیچ فکر کردنی برای کاربر ندارد.

کارشناسان می گویند ما اعتقاد داریم که اگر مردم بدانند اینترنت واقعا چطور کار می کند، حتما به خرید VPN فکر می کنند،  می توان گفت استفاده از VPN مرورگر اپرا یک ابزار ضروری است مانند اینکه شما در خانه خود را قفل کرده باشید.

بررسی های نشان داده است این نرم افزار هیچ محدودیتی در انتقال داده ها ندارد. هدف اصلی ساخت آن ارائه یک مرورگر جذاب است.