VPN شخصی برای Wi-Fi – Wi-Fi/Hotspots عمومی امن

دفعات بسیاری ما مجبور به استفاده از اینترنت شده ایم در حالیکه در سفر هستیم. کسانی که به هدف کسب و کار به مکان های مختلفی سفر می کنند، مجبور به استفاده از اینترنت برای ارسال ایمیل ها و به اشتراک گذاری فایل ها از شبکه های خارجی مانند Wi-Fi هتل ها، رستوران ها هستند. دستگاه های موبایل مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها برای دسترسی اینترنت با Wi-Fi/Hotspots محبوبتر هستند.

secure-wifi-using-vpn

تعدادی از مردم اکنون در حال استفاده از Wi-Fi عمومی هستند برای اینکه به اینترنت متصل شوند. اما استفاده از شبکه خارجی برای انجام هر کاری با هدف کسب و کار خطر به سرقت رفتن اطلاعات توسط هکرها را بدنبال دارد. بخاطر اینکه شبکه ای که در ناحیه ای مانند هتل ها، کافی شاپ ها  استفاده می کنیم به عنوان شبکه باز هستند. بنابراین باید جلوگیری از خطرات را انجام دهیم.

بهر حال، هنگامیکه شما به میزبان های وایرلس یا شبکه های Wi-Fi عمومی متصل می شوید، نیاز دارید در مورد برخی چیزها آگاه باشید مانند:

  • درحالیکه هر ایمیل را با استفاده از شبکه خارجی می خوانید در مورد فایروال مطمئن باشید.
  • ما نیابد هر فایل را به اشتراک بگذاریم و این گزینه باید غیر فعال باشد.
  • همیشه شبکه را برای عمومی تنظیم کنید
  • نیاز است که بخاطر داشته باشیم که شخص یا شبکه ای که در حال استفاده از آن هستیم ممکن است فرد دیگری نیز وجود داشته باشد که اطلاعات با ارزش ما را به سرقت ببرد.
  • همیشه از اتصالات امن استفاده کنید که WPA2 رمزگذاری شده است. برای اینکه به شما کمک می کند که از افرادی در همان شبکه هستند مخفی بمانید.

از VPN برای افزایش امنیت استفاده کنید:

بهترین راه برای افزایش امنیت اطلاعات با ارزش در حالیکه از شبکه عمومی استفاده می کنید VPN است. VPN به معنی شبکه خصوصی مجازی است و به شما کمک می کند که هویت واقعی خود را پنهان کنید و خودتان را از امن نگه دارید .جهت خرید VPN و خرید کریو میتوانید به parsvpn.online مراجعه کنید.

VPN یا کریو که خرید میکنید ، یک تونل امن بین کامپیوتر یا دستگاه شما و سرور است که اطلاعات شخصی شما را رمزگذاری و حفاظت می کند. یک شبکه خصوصی کاملا رمزگذاری شده است که اتصالی بین شبکه عمومی و سروری که به آن دسترسی دارید را ایجاد می کند. VPN بین دو شبکه تنظیم می شود. با خرید VPN افراد می توانند یک اتصال شدیدا امن را درون یک اتصال نا امن ایجاد کنند. در نتیجه بسیاری از شرکت ها به کارکنان خود می گویند در حالیکه از بیرون از شرکت به انجام کارها می پردازند از VPN استفاده کنند.

VPN ها می توانند انواع مختلفی داشته باشند. اگر شما نمی خواهید هزینه ای برای خرید VPN پرداخت کنید، می توانید از انواع VPN های رایگان استفاده کنید که بسیاری ارائه دهندگان آن ها را فراهم کرده اند. اما ما پیشنهاد می کنیم که خرید VPN داشته باشید، صفحه اصلی آنها را بررسی کنید تا بهترین سرور VPN را بدست آورید.خرید کریو یکی از بهترین گزینه هاست.

راه اندازی VPN بسیار ساده است. تنها یک برنامه VPN را روی کامپیوتر خود اجرا کنید و سپس در حالیکه در سفر هستید می توانید از آن استفاده کنید و از هر سایتی بازدید کنید. وقتیکه از سرور VPN دور از آنجا استفاده می کنید هیچ کسی متوجه نمی شود که شما از شبکه استفاده می کنید.

اما گاهی اوقات استفاده از PC خانگی با VPN برخی مشکلات را ایجاد کند مانند اینکه هکرها که می توانند به کامپیوتر خانگی شما با استفاده از شبکه VPN وارد شوند. شما می توانید از ابزارهای مختلف استفاده کنید که در حالیکه بیرون هستید به سرور VPN دسترسی داشته باشید. بنابراین یک سرویس VPN شخصی بخرید تا کارهای خودتان را امن کنید.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online