VPN روی اندروید چیست؟

VPN بر روی اندروید چیست؟ این سوالی است که بسیاری از افرادی که تجریه اجرای VPN روی اندروید را ندارند می خواهند بپرسند. درواقع، برخی کشورهای سیستم های پیچیده ای دارند که می توانند بر روی کارهایی که روی تلفن هوشمند خود انجام می دهید نظارت کنند یا در یک سایبری جایی که شما احساس امنیت و هر زمانی که از شبکه عمومی آنها استفاده می کنید.

buy-vpn-for-android

این به آن معناست که شبکه های عمومی بسیار امن نیستند و می توانند به هکرها دسترسی آسان به داده های شما را بدهند در نتیجه شما را دچار مشکلات جدی کنند. بدیهی است، این می تواند وحشتناک باشد اگر مجرمان سایبری به گواهی های حساب کاربری بانکی شما، اطلاعات خصوصی یا هر اطلاعات دیگر که برای عموم نیستند دست یابند.

اما، شما چگونه اطلاعات خود را از هکرها دور نگه می دارید؟ به طور ساده، استفاده از شبکه خصوصی مجازی برای نگه داری اطلاعات رمزگذاری شده شما از چشمان کنجکاو است . این به شما اجازه می دهد با تلفن هوشمند اندروید خود در هر کشوری به طور امن در وب به گشت و گذار بپردازید.

VPN روی اندروید چیست؟

به طور خلاصه، یک VPN به معنای کامل یک شبکه خصوصی مجازی است که به افراد اجازه می دهد دستگاههای خود را شامل تلفن های هوشمند اندروید، تبلت ها و غیره را به صورت امن به اینترنت متصل کنند. شبکه خصوصی مجازی می توانند چندین کار انجام دهد. می تواند به شما اجازه دهد به وب سایتهای کشورهای تحت محدودیت متصل شوید، اطلاعات شما را سالم و امن نگه دارد و فعالیت های شما را روی شبکه WIFI عمومی در میان چیزهای دیگر پنهان کند.

برای گسترش سوال و دادن جوابهای فنی بیشتر، در حالیکه تلفن اندروید خود را به یک VPN متصل کردید، مرور کردن شما مسیر یابی خواهد شد از طریق سرورهای در سراسر جهان که پروکسی آدرس IP عرضه می دارند. اجازه دهید فرض کنیم که یک سرور در ژاپن مستقر شده که شما با آن متصل شده اید. هر دو ترافیک اینترنت شما برای آن سرور مسیریابی خواهد شد جاییکه پروکسی آدرس IP شما داده خواهد شد. بنابراین، در این صورت، شما در آمریکا مستقرید و شما در یک سایت جستجو می کنید ، این سایت یک آدرس IP مستقر در ایالات متحده را نمیبیند و به جای آن یک ژاپنی را می بیند.

حالا چرا باید از VPN استفاده کنیم نه چیز دیگر؟

همانطور که قبلا عنوان شد اطلاعات بر روی شبکه عمومی امن نیستند. این بدان معناست که بانک شما، اسناد شخصی شما را از طریق ایمیل یا هر چیز دیگری برای شما می فرستد که برای در معرض دید عموم قرار گرفتن نیست پس باید یک VPN داشته باشید. VPN کل منابع داده های شما را امن خواهد کرد .

در جای دیگر، ممکن است شما بخواهید به سایت محدود شده یک ناحیه دسترسی یابید ، برای مثال BBC. فرض کنیم، شما در ایالات متحده هستید و قادر نخواهید بود به BBC iplayer به علت محدودیت ناحیه ای دسترسی داشته باشید. از طریق اتصالات شبکه WIFI ، یک VPN مانند Hideman فعال کنید ، شما قادر خواهید بود وب سایت را تغییر دهید برای اینکه فکر کند شما از نقطه UK.At متصل اید، شما قادر خواهید بود هر قدر که بخواهید به BBC iplayer متصل شوید.

مراقب باشید

VPN استثنایی است و یک راه حل رایگان ممکن است بهتر بنظر برسد، بنابراین معقول خواهد بود که از انتقال اطلاعات حساس از طریق آنها اجتناب کنید. VPN های متعدد رایگان یک امنیت جزئی به کار می برند. نرم افزارهای رایگان برای گشت و گذار های کلی با ارزش اند اما این عاقلانه خواهد بود که برای جستجوی داده های مهم که نیاز به شماره های امنیتی اجتماعی شما دارند از آنها اجتناب کنید.

به علاوه، گاهی اوقات VPN می تواند سرعت اتصال شما را به طور جدی کاهش بدهد. اما اگر شما روی یک اتصال با باند چهن هستید ، احتمالا به سختی متوجه سرعت های مختلف می شوید، اگر شما از یک شبکه موبایل استفاده می کنید، یک شبکه خصوصی مجازی ممکن است یک اثر منفی به جای اثر مثبت بگذارد.

در عین حال شما می توانید در لیست برنامه VPN استثنایی کلیک کنید و VPN مورد علاقه خود برای تلفن هوشمند خود را انتخاب کنید.

hideipaddresswhendownloading.com/what-is-vpn-on-android-what-you-need-to-know-as-a-learner-when-running-a-vpn-on-android/