VPN رایگان در مقابل VPN غیر رایگان

اهمیت خرید VPN و خرید کریو را بر سرویس های رایگان دریابید

free-piad

همه ما می دانیم که می توانیم از سرویس های رایگان VPN استفاده کنیم، اما وقتی صحبت از امنیت و ایمنی می آید VPN های رایگان همیشه بهترین انتخاب نیستند. این مهم است که اطمینان حاصل که می دانید چرا بایدبه خرید به جای VPN های رایگان فکر کنید. در اینجا برخی دلایل برای بررسی کردن و در نظر گرفتن VPN های غیر رایگان وجود دارد.

  • سرویس های VPN رایگان تنها یک نوع از پروتکل VPN را استفاده می کنند. آنها تنها PPTP VPN را ارائه می دهند. با این حال اگر شما شروع به خرید VPN و خرید کریو و استفاده از سرویس های VPN دارای حق اشتراک استفاده کنید می توانید بین پروتکل های PPTP، L2TP/IPSEC، OpenVPN و حتی SSH انتخاب کنید.
  • سرعت اتصال در سرویس های VPN رایگان بسیار پایین تر از سرویس هایی است که شما هزینه ای برای آن پرداخت می کنید. اگر شما در مورد سرعت اتصال بالاتر نگرانی دارید پس بهتر است خرید VPN را امتحان کنید. بخصوصی برای خرید VPN اندروید این موضوع اهمیت دارد.
  • با سرویس های VPN غیر رایگان، شما همیشه در حال اتصال خواهید بود و برای استفاده در دسترس است. با استفاده از سرویس های VPN رایگان، شما ممکن است دارای کشمکش و مشکل باشید زیرا آنها همیشه در دسترس نیستند.
  • شما هیچ پشتیبانی ای از سرویس های VPN رایگان نمی توانید دریافت کنید. اگر شما مشکلی با سرویس های رایگان داشته باشید، قادر به دریافت هیچ همکاری ای نخواهید بود. ام سرویس هایی که فروش VPN دارند پشتیبانی دائمی ارائه می دهند.
  • اگر از خرید VPN را انجام داده اید، شما خواهید دانست که به صورت ناشناس و خصوصی در حال گشت و گذار در شبکه هستید. درحالیکه، اگر از سرویس های VPN رایگان استفاده کنید، ممکن است آن طوری که می خواهید ناشناس نشوید.

این موضوع واضح است که شما باید هزینه ای پرداخت کنید تا بتوانید از سرویس های VPN استفاده کنید و از سرویس های VPN رایگان دور بمانید. بسیاری سرویس های VPN غیر رایگان وجود دارد که شما می توانید استفاده کنید، ما در parsvpn.online سه سرویس VPN برتر را که شما می توانید از آنها استفاده کنید معرفی می کنیم، در این سایت ها همچنین علاوه بر خرید VPNخرید کریو نیز برای شما امکان پذیر است. HideMyAss، IPVanish یا Private Internet Access را به شما پیشنهاد می کنیم اگر قصد استفاده از سرویس های VPN غیر رایگان را دارید.