VPN رایگان در مقابل VPN خرید شده

سعی برای انتخاب شبکه خصوصی مجازی (VPN) مناسب گاهی اوقات می تواند طاقت فرسا باشد. با وجود اینکه بیشتر کاربران اینترنت در مورد اهمیت خرید  VPN برای اطمینان از امن ماندن اطلاعات خصوصی خود درحالیکه در حال گذشت و گذار در وب هستند می دانند. با این حال، بیشتر و بیشتر مردم بخاطر وضعیت اقتصادی در سراسر جهان در مورد هزینه های سرویس VPN نگران اند.خرید VPN را میتوانید در parsvpn.online انجام دهید.

free-vs-paid-vpn

این باعث شده است که بسیاری از مردم طعمه بسیاری از ارائه دهندگان VPN شوند که به آنها سرویس های رایگان را ارائه می دهند. سرویس های VPN رایگان در مقابل سرویس های غیر رایگان نیاز به توجه بیشتری دارند، برای اینکه هر سرویس رایگانی واقعا رایگان نیست. همیشه برخی از انواع هزینه ها وجود دارند، حتی در مورد ارائه دهندگان VPN که می گویند سرویس آن رایگان است. با این حال، قبل از انتخاب ارائه دهنده VPN شما نیاز به مقایسه سرویس های VPN رایگان و غیر رایگان دارید فقط شما می دانید چه انتظاری دارید هنگامیکه به خرید یکی از آنها در می آیید.

تفاوت های VPN رایگان و VPN خرید شده

از آنجاییکه جرایم اینترنتی در دهه اخیر به سرعت در حال رشد است، این بسیار مهم است که مطمئن باشید انتقال داده های شما تا حد امکان امن و ایمن نگهداری می شود . به همین دلیل است که بسیاری از کاربران به دنبال سرویس های VPN هستند. با این حال، تفاوت های اصلی بین ارائه دهندگان VPN رایگان و غیررایگان وجود دارد.

خرید سرویس های VPN رایگان به طور کلی برخی پروتکل های امنیتی که سرویس های دارای هزینه پیشنهاد می کنند را ندارند. برای مثال، یک سرویس VPN رایگان ممکن است به شما تنها PPTP یا حتی بدتر از آن را پیشنهاد کند که در چین مسدود شده است. حتی اگر شما به سرویس VPN رایگان متصل شوید، قادر نخواهید بود اطلاعات خصوصی خود را امن نگه دارید یا فایروال استفاده شده بوسیله دولت را دور بزنید. یک سرویس VPN خرید شده به شما چندین پروتکل امنیتی مختلف برای انتخاب پیشنهاد می دهد، از جمله انواعی که توسط بانکها و کمپانی های کارت اعتباری استفاده می شوند.

هنگامیکه صحبت از سرویس های رایگان در مقابل سرویس های غیر رایگان می شود، سرویس های VPN رایگان اطلاعات شما را به شرکت های بازاریابی می فروشند. بسیاری از این سرویس های رایگان همه داده هایی که آنها در مورد وب سایتهایی که بازدید کرده اید یا مطالبی را که جستجو کرده اید گردآوری کرده اند را برای بدست آوردن پول می فروشند. سرویس های دارای خرید هرگز این کار را انجام نخواهند داد برای اینکه شما برای ناشناس ماندن و همچنین امن ماندن از شرکت های بازاریابی ناخواسته به آنها پول می دهید.

یکی از بزرگترین  تفاوت ها بین سرویس های ارائه دهنده رایگان و دارای هزینه خرید VPN در پهنای ارائه شده توسط آنها است. همانطور که در حال حاضر می دانید، پهنای باند در قیمت می آید. بخاطر این، سرویس های VPN کمترین پهنای باند ممکن را ارائه می دهند. ممکن است شما حتی قادر به دیدین یک ویدئو در یوتیوب نباشید به خاطر اینکه دانلود بر اثر نبود پهنای باند کافی متوقف می شود.

در نهایت، بیشتر سرویس های VPN خرید شده رایگان فضایی برای تبلیغات می فروشند، بنابراین شما زمانیکه در حال گشت و گذار در اینترنت هستید زیر سیلی از تبلیغات قرار می گیرید. سرویس های VPN قابل خرید فضایی برای آگهی های تبلیغاتی نمی فروشند.