Tor در مقابل VPN : آنها چه هستند؟

در یک Tor در مقابل ارتباط VPN خرید شده ، که بیشتر برای امنیت آنلاین، اطمینان از تورنت/ P2P و توانایی تماس سریع ناشناس؟ در حالیکه هر دو آنها از کسب و کارها مراقبت می کنند، تنها یکی از آنها می تواند همه کارها را انجام دهد.جهت خرید VPN و خرید کریو میتوانید یه parsvpn.online مراجعه کنید

tor-vs-vpn

 

خصوصیات VPN خرید شده

VPN ها بسیار ساده هستند و برای حفاظت و امنیت آنلاین به کار می روند. برای مثال، شما اساسا با VPN موافق هستید و بر روی رابط کلیک کنید. در حال حاضر اکثر تمرینات، کلا هر کاری که انجام می دهد در دستگاه به صورت ناشناخته خواهند ماند.

سرعت VPN بسیار بالاتر از Tor است. VPN ها فوری هستند در حالیکه Tor دارای حرکاتی در لایه ها و گره ها است. این خصوصیت چند وجهی یک دفاع عظیم است و به طور جدی سرعت را کاهش می دهد، در حالیکه با کلاینت های VPN کاهش سرعت کمتری را تجربه خواهند کرد.

مشتریان VPN عناصر مفید فوق العاده مختلف را ترکیب می کنند. امنیت و حفاظت آنلاین کلی VPN بسیار اساسی تر است. برنامه Tor به طور کلی برای هر نوع استفاده واقعی کار نمی کند. Torrenting بیش از یک خواب بد است و برای مدت بیش از 8 سال است که توسط فروشندگان توصیه نمی شود. آن را نادیده بگیرید. یک VPN همه فعالیت هایی که شما روی وب انجام می دهید را امن می کنند.

هنگامیکه شما به دنبال ارائه دهندگان Tor در مقابل VPN  هستید، قرار دادن یک دفاع واقعی برای استفاده از Tor مشکل است. در واقع، نقطه ضعف واقعی که VPN دارد هزینه آن است. با یک VPN مانند Private Internet Access شما می توانید امیدوار باشید که ماهیانه مبلغ ناچیزی حدود 3.33 دلار در ماه بپردازید.

افراد زیادی هستند که از Tor استفاده می کنند، پس آنها چه فایده ای از آن می برند؟ بدون در نظر گرفتن NSA، هیچ کس نمی تواند آدرس IP شما را ردیابی کند. آنها هستند دو موقعیت مطلوب اصلی که Tor بر VPN ها دارد. نکته اصلی باید امتیاز VPN باشد، شما باید یکی از این دو را انتخاب کنید که دارای استراتژی عدم گزارش گیری 100% باشد برای مثال IPVanish.

دومی نشان می دهد که Tor در روش خاص خود فوق العاده است، بنابراین به خاطر داشته باشید که سیستم های VPN جهانی اند. در صورتی که یکی از در کشوری آنها بسته باشد، همانطور که می تواند اتفاق بیفتد، در اینجا هنوز کشورهایی هستند که دارای سرورهای VPN باشند.

Tor در مقابل VPN کریو : کدام را خرید می کنید؟

در صورتیکه شما دارای توان مالی برای خرید VPN و پرداخت  به عنوان مثال 3.33 دلار نیستید، شما نیاز به سرویس رایگانی دارید به برای انجام کارها آن را جایگزین VPN کنید، این سرویس رایگان می تواند Tor باشد. البته ما عمیقا استفاده از VPN های رایگان را به جای آن توصیه می کنیم.

Tor برای کاری که انجام می دهد بزرگ است و سوالی برای آن وجود ندارد. مطمئنا جایی برای آن روی وب وجود دارد. اما همانطور که ممکن است، عدم گزارش گیری VPN اساسا در همان سطح نیست. بهتر است از بین سرویس های VPN برتر ، گزینه مناسب برای نیاز های خود را انتخاب و با خرید VPN مناسب، امنیت خود را تضمین کنید.