Opera یک برنامه VPN کاملا رایگان برای iOS دارد

راه اندازی کریو VPN روی اپرا

opera-vpn

به نظر می رسد Opera سعی دارد به عنوان یک مرورگر اینترنت اصلی حریم خصوصی نامی برای خود ایجاد کند. این شرکت به تازگی برای iOS برنامه VPN را راه اندازی کرده است. چه چیزی این کریو VPN را خاص کرده است، این حقیقت وجود دارد که این سرویس کاملا رایگان است.

راه اندازی این برنامه جدید کاملا از اپرا جدا نیست. ماه گذشته Opera یک VPN یکپارچه و رایگان برای نسخه توسعه دهنده از مرورگر خود راه اندازی کرده است.

VPN اساسا طراحی شده است تا آدرس IP کاربران را پنهان کند. به جای دسترسی مستقیم به اینترنت، دستگاه کاربر به یک سرور متصل می شود که از طرف کاربر به اینترنت دسترسی می یابد و هویت کاربر را پنهان می کند. در حالیکه VPN های دیگر نسخه های آزمایشی ارائه می دهند یا نیاز است که کاربر برای اشتراک ثبت نام کند، اپرا این VPN یکپارچه را به صورت رایگان ارائه می دهد.

بر طبق اعلام Opera، این برنامه به خصوص می تواند در “دانشگاه و محل کار” مفید باشد، جاییکه وب سایت های خاص ممکن است مسدود شده باشند خرید کریو VPN اجازه دور زدن محدودیت ها را به شما می دهد. شما همچنین می توانید این برنامه کاربردی را برای دسترسی به مطالبی که در مناطق خاصی بسته شده اند استفاده کنید.
این بسیار جالب توجه است که اپرا به عنوان یک مرورگر خوشنام بود اکنون به حریم خصوصی توجه نشان داده است. در گذشته، کریو VPN ها تا حد زیادی مرورگر ها کمتر شناخته شده مانند Tor را محدود می کردند. شاید دیگر مرورگرهای اصلی (مانند کروم) به تلاش اپرا و پیاده سازی ویژگی های متمرکز بر حفظ حریم خصوصی توجه نشان دهند. می توانیم امیدوار باشیم اینگونه باشد! با این وجود خرید VPN و خرید کریو قابل اعتمادترین راه برای مرور امن را بر روی وب سایت ها فراهم می سازد.

شما می توانید این برنامه را دانلود و از مزایای آن بهره ببرید.