Exchange Server چیست؟

خرید اینترنتی

 

Microsoft Exchange Server 2010 شرکتهای کوچک و متوسط را قادر می سازد تا به قابلیت اطمینان بیشتری دست پیدا کنند و عملکرد خود را با ساده سازی وظایف اجرایی مانند تقویم، لیست های توزیع، ارسال پیامهای ایمیل، انجام رونوشت خودکار ایمیل های صوتی، ارائه گزارش تحویل پیام و آرشیو صندوق پستی بهبود ببخشند.

Microsoft Exchange Server  به این معنی است که دیگر هیچ وقت ملاقاتی را از دست نمی دهید. این به مشتریان شما اجازه میدهد تا بدانند که آیا شما امروز در خارج از دفتر هستید و اینکه چه زمانی آنها پاسخ خود را دریافت خواهند کرد. وقتی شما در تعطیلات به سر میبرید همکارانی که از پیش تعیین کرده اید می توانند ایمیل شما را چک کنند تا مطمئن باشید چیز مهمی را از دست نمی دهید و کارهای مربوط به شرکت به پیش برود و قرار ملاقات های بسیار مهم حفظ بشود. شما حتی نیازی ندارید تا در مورد نگهداری به روز Address Book  نگران باشید،  ایمیل های مهم برای برای همه افرادی که به آن نیاز دارند می رود .

 

excahnge server

 

چرا Exchange Server ؟

شما می توانید که چرا در این سال ، Microsoft Exchange 2010   برنده بهترین میل سرور در Info World’s Technology  شد و جایزه سال را بدست آورد.

جواب طراحی برای کاهش هزینه های تحویل امن و قابل اطمینان ایمیل های B2C  و B2B و همچنین ارائه مزایای کلیدی زیر می باشد:

Microsoft Exchange Server  شما را با یک پلت فرم پیام قابل اعتماد و آسان به لحاظ استفاده مجهز می کند. این شرکت ها را از طریق غنی کردن ویژگی های ساختار اداری قادر به کاهش هزینه های سربار اداری می سازد.Microsoft Exchange Server  صندوق های پستی بزرگتر را بدون هزینه های اضافی فضای ذخیره سازی  ارائه می دهد.

Microsoft Exchange Server  قابلیت بهره وری کارکنان را با توانایی دسترسی آنها به ایمیل ها و ارتباطات خود در منزل، محل کار، دور از اداره و یا خارج از کشور افزایش می دهد.

Exchange Server  هزینه های ارتباطات را کاهش می دهد برای مثال این سریعتر و کم هزینه تر است که ایمیل برای یک مشتری ارسال گردد نسبت به اینکه تلفن نامه تایپ شود و فرستاده و یا فکس شود. پیام های ایمیل استفاده شده در Exchange Server  شرکتها را قادر به پاسخگویی به نیاز های مشتریان و در نتیجه رضایت بیشتر مشتری می سازد.

Microsoft Exchange Server  امنیت بیشتری را برای ارتباطات نسبت به ایمیل یا فکس ارائه می دهد . این شرکت ها را قادر به حفاظت مشتری و داده های حساس می نماید و آرشیو و حافظه و ویژگی های کمبود حفاظت مشتری را ارائه می دهد تا  مقررات صنعت و دولت را حفظ کند.

www.its-it-services.co.uk/what-is-exchange-server.aspx