5 تا از بهترین VPN های رمز گذاری شده

شاید بخاطر اینکه دولت ایالات متحده به طور گسترده ای برای اتخاد رمز گذاری AES 256 بیتی برای حفاظت داده های با سطح حساسیت بالا شناخته شده است، این به طور فزاینده ای در حال متداول شدن است که ببینیم ارائه دهندگان VPN همچنین این سطح یا سطح های بالاتری از رمزگذاری را برای سرویس هایشان عرضه می دارند.

VPN Comparation

رمز گذاری 128 بیتی (مانند رمز گذاری Blowfish به صورت پیش فرض برای OpenVPN استفاده می شود) هنوز بوسیله حملات جدی دچار آسیب پذیری نشده و بسیار بعید است که حداقل تا صد سال آینده باشد. تنها در نظر بگیرید که کلید 128 بیتی نیاز به 3.4 x1038   عملیات برا کرک کردن خواهد داشت، که نیاز به سریع ترین سوپر کامپیوتر در جهان دارد که این کار را انجام دهد.

به عبارت دیگر، سطوح رمزگذاری بالاتر از 128 بیتی غیر ضروری هستند و می تواند در این نظریه سرعت یک سرویس VPN را کم کند چنانکه این سرورها مجبور به اختصاص دادن بیشتر قدرت انجام برای رمز گذاری و رمزگشایی کلید ها باشند. با این حال، همانطور که در آزمایش های دنیای واقعی اثبات کردند ، تاثیر می تواند بسیار کم باشد و این ناعادلانه است که از VPNها بخاطر تلاش برای مطابقت با تقاضای مشتریان انتقاد کنیم .

بنابراین اگر رمزگذاری 128 بیتی نمی تواند بوسیله حملات شدید کرک شود و رمزگذاری 256 بیتی   2128 مرتبه سخت تر از آن است، چه کمپانی هایی سطوح رمزگذاری بالاتر را عرضه می کنند؟ در حالیکه جواب ساده این است که این فقط یک حیله بازاریابی است، هر کسی به هر دلیلی، هنگامیکه با سطوح بالاتری از رمزگذاری حفاظت شود احساس امنیت بیشتری می کند و هنگامیکه برای آن تقاضا وجود داشته باشد کمپانی ها همیشه خوشحال خواهند شد که آن را ارائه دهند.

به عنوان مهمترین چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که حملات شدید (که مسلما شکست خواهد خورد) تنها وسیله های بدست آوردن کلید های رمزگذاری نیستند. یک قیاس متداول این است که یک سارق به درهای صعب العبور روبرو شود. ساختن درهای حتی صعب العبورتر تفاوتی ایجاد نمی کند (بهر حال او نمی تواند از آن عبور کند)، بنابراین به جای آن او پنجره کنار در را خواهد شکست و از آن طریق وارد خواهد شد. مانند این است که از تکنیک های سطح بالا ( مانند استفاده از برنامه های کلیدهای ورود به سیستم استفاده کنند برای اینکه روی ورودی های کامپیوتر افراد جاسوسی کنند) تا متاسفانه تکنیک های سطح پایین (مانند شکنجه، باج خواهی و امثال آن) استفاده کنند.

VPN.S

vpns

مزایا: رمز گذاری 2048 بیتی، سرعت بسیار بالا، سرویس رایگان خوب، انتخاب سرورها، 2 دلار برای دو روز تست

معایب: با وجود ادعا برای عدم نگهداری گزارش ها بنظر نمی رسد این طور باشد، بسیار anti-piracy

 

SwitchVPN

switch vpn

مزایا:رمز گذاری OpenVPN 1024048 بیتی، پشتیبانی برای SSTP 2048 بیتی ، سرعت خوب

معایب: دسترسی به سرورها تنها یک کشور در بیشتر بسته ها ، قیمت بسته کامل، بدون گزارش ها، سیاست در بهترین حالت نامشخص و گمراه کننده

AirVPN

 

مزایا: قبول کردن Bitcoin، عدم گزارش دهی، رمزگذاری AES 256 بیتی، انتقال پورت پویا، آمار واقعی زمان کاربر و سرور، پشتیبانی برای Tor روی VPN و VPN از طریق SSL و تونل های SSH ، سرعتهای خوب، 3 روز تست رایگان، P2P :بله

عیب: ندارد

CyberGhostAir VPN

Cyber Ghost

مزایا: عدم گزارش دهی، سریع، کلاینت VPNعالی با internet kill switch ، سرویس رایگان رایگان (اگرچه به اندازه کافی برای 4oD نیست)، 30 روز تست رایگان، سرور های 11UK

معایب: عدم قبول Bitcoin، کلاینت VPN تنها ویندوز است (اگرچه راهنماها برای تنظیمات Open VPN روی دستگاههای دیگر ارائه می شوند)

BTGuard

BT Guard

مزایا: قبول Bitcoin ، عدم گزارش دهی، رمزگذاری AES 256 بیتی

عیب: بسیار “بدون زوائد”

نتیجه گیری

دو مکان اول ما در این گروه  به VPN.S و Switch.VPN اعطا شده است که بالاترین سطوح رمزگذاری VPN را ارائه می دهند. با این حال هر دو سرویس ادعاهای بزرگی در مورد عدم نگهداری هیچ گزارشی دارند . بعد از همه ، چیزی مهم است که داده های شما را به سطحی از رمزگذاری می برد که مهاجمان باهوش نمی توانند آن را کرک کنند، آیا به ارائه دهنده VPN خود اعتماد ندارید کلید ها را به هر کسی که آنها را می خواهد تحویل ندهید؟ به این دلیل دیگر ارائه دهندگان VPN در این لیست انتخاب های بهتری حتی برای پارانوئیدترین کاربر VPN هستند .

 

www.bestvpn.com/blog/4931/best-encrypted-vpn/