10 دلیل مهم برای خرید سرویس VPN

بسیاری از مردم تصور غلطی درباره شبکه های خصوصی مجازی یا همان وی پی ان ها ی کریو دارند، اینکه این فن آوری تنها در مورد کسب و کار به کار می رود. در حالیکه کسب و کارها خرید VPN و خرید برای امن نگه داشتن ارتباطات خود سود می برند، کاربران معمولی اینترنت نیز می توانند مزایای زیادی از این فن آوری ببرند. ما عقیده داریم کاربران شخصی اینترنت می توانند خودشان را از طریق این سرویس ها به صورت امن محافظت کنند و در اینجا ده دلیل برای استفاده و خرید VPN برای استفاده های شخصی آورده ایم.خرید کریو و خرید VPN را میتوانید در parsvpn.online آنجام دهید.

top 10 reasons buying VPN

  • حفظ حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی یکی از مهمترین مسائل در زمانی است که شما آنلاین هستید. خرید VPN ها امنیت بالایی در کسب و کار بواسطه استفاده از پروتکل های اینترنت ارائه می دهند تا حفاظت از شما را از طریق تجهیزاتشان تضمین کنند. هنگامیکه شما از طریق یک VPN کانکت می شوید، داده های شما بوسیله این پروتکل ها رمزگذاری می شوند. هر بخش از اطلاعاتی که شما از طریق یک VPN ارسال می کنید توسط هیچ شخص دیگری دیده نخواهد شد. با ترکیب سیگنال و موقعیت شما، ناشناس باقی می مانید.

  • غلبه بر سانسور دولتی

چند دولت بر روی سرویس اینترنت ملی خود فایروال قرار داده اند. کاری که انجام می دهد محدودیت بر روی وب سایتهایی است که شما می روید و از آنها بازدید می کنید. چین و بسیاری از ملت های خاور میانه قوانین سختگیرانه بر روی چیزهایی که شما می توانید ببینید زمانیکه آنلاین هستید دارند. با استفاده از VPN می توان همه این مشکلات و محدودیت ها را دور زد.

  • امنیت

من تجربه های بسیاری از خراب شدن کامپیوتر بخاطر یک ویروس یا دزدیده شدن آنلاین اطلاعات توسط یک هکر دارم، شما این مشکل را با بسیاری از سرویس های آنلاین درک می کنید. امنیت چیزی است که بیشتر مردم راجع به آن فکر نمی کنند، اما VPN ها می توانند آن را فراهم کنند. از زمانیکه داده های شما توسط VPN رمزگذاری شد، شما نگرانی ای در مورد این مشکلات ندارید. هنگامیکه که سیگنال شما به یک سرور VPN خرید شده متصل شود، آن سرویس حداکثر مقدار امنیتی را که به صورت آنلاین می توانید پیدا کنید به شما ارائه می دهد.

  • دریافت جریان ویدئو ها

یک بخش از VPN خریداری شده و کریو  که بسیاری از کاربران از آن آگاه نیستند، توانایی نمایش برای جریان ویدئوهای آنلاین در هر وبسایتی است، فرقی نمی کند آن وبسایت در کجا واقع شده باشد. اگر شما می خواهید به Netflix بپیوندید و در کشور دیگری هستید، می توانید از VPN برای داشتن آدرس IP امریکا استفاده کنید. این چنین وب سایتهایی، مانند Netflix، سرویس هایی هستند که در نواحی خاصی محدود شده اند و نسخه آمریکایی این سایت فیلم ترجیح داده می شود، شما نیاز دارید یک IP  از آمریکا بدست آورید تا از همه این سرویس ها لذت ببرید.

  • جلوگیری از محدودیتهای اینترنت

جلوگیری از هر محدودیت اینترنت باید یک قانون باشد، اما این مورد نیست. حتی اگر یک کشور سانسوری روی شبکه گسترده جهانی نداشته باشد، در کشورهای دیگر محدودیت دسترسی برای بسیاری از چیزهای در دسترس را قرار می دهند. این کشورها فایروالی ندارند، مانند چین، اما آنها محدودیت دسترسی به سایتهای خاصی که غیر قانونی در نظر گرفته شده است را اعمال می کنند. شما با استفاده از VPN مانع این محدودیتهای تحمیل شده می شوید.

  • دسترسی به سایت های تورنت

سایتهای تورنت سایتهای اشتراک گذاری هستند، اما بسیاری از شرکت های رسانه ای این سایت ها را غیرقانونی اعلام کرده اند. بیشتر اطلاعات و آپلودهای به اشتراک گذاری شده در این تورنت ها قوانین کپی رایت را نقض کرده اند، اما شما به سادگی می توانید یک VPN استفاده کنید تا یک IP در کشوری که دارای محدودیت دسترسی به بسیاری از تورنت ها نیست را بدست آورید و شروع به تماشای فیلم های تازه منتشر شده کنید.

  • دور زدن محدودیتهای موجود در محل کار و دانشگاه ها

چندین دانشگاه و مدرسه دسترسی شما به شبکه های اجتماعی را محدود کرده اند. حتی شرکت ها شروع به محدود کردن دسترسی به YouTube، Facebook، MySpace و دیگر شبکه های اجتماعی می کنند، اما یک VPN می تواند این محدودیت ها را از طریق دستگاه هایی که در مدرسه یا محل کار استفاده می کنید دور می زند.

  • WiFi امن در طول سفر

آیا شما تاکنون از اینترنت کافی شاپ یا wifi محلی استفاده کرده اید، در حال حاضر یاد گرفته اید که آنها نا امن اند. از VPN استفاده کنید، هنگامیکه می خواهید از هات اسپات های wifi آنلاین شوید، بدیت صورت سیستم خود را از هر نوع مشاهده جریان داده های خود محافظت می کنید. شما حفاظت و حریم خصوصی بیشتری بدست می آورید هنگامیکه از یک VPN هنگام دسترسی به وب از طریق WiFi استفاده می کنید.

  • حفاظت از سیستم عامل شما

چندین ویروس برای حمله به سیستم عامل های خاص طراحی شده اند. شما به آسانی VPN پیدا می کنید که با سیستم عامل شما کار کند، حتی اگر Windows، Mac، Linux، Android یا هر سیستم عامل دیگر استفاده شده در اطراف جهان باشد. شما مجبور نخواهید بود نگران حمله ویروس ها به سیستم عامل خود باشید که به دستگاه کامپیوتر شما آسیب بزند.

  • تامین امنیت وبسایت شما

همانطور که هر توسعه دهنده وب به شما خواهد گفت، تامین امنیت وب سایت شما یک بخش مهم از در دسترس باقی ماندن برای مشتریان و مشتریان بلقوه است. زمانیکه شما وب سایت شرکت یا شخصی خود را طراحی می کنید، نیاز به انجام تست هایی برای اضافه یا کم کردن برخی ویژگی ها دارید. با خرید VPN شما در می یابید که می توانید این تست ها را به صورت امن انجام دهید. شما خواهید دید که چطور وب سایت شما توسط هر موتور جستجو در سراسر جهان دیده می شود. در حالیکه اینها تنها ده دلیل برای خرید VPN است، مزایای بسیاری دیگری برای اشخاص و شرکت ها در استفاده از VPN وجود دارد. با یک VPN، شما دسترسی به اینترنت را گسترش می دهید و در فضای سایبری کاملا ناشناس باقی می مانید.خرید VPN را در parsvpn.online میتوانید انجام دهید.