کریو کانکت چیست؟

خرید کریو کانکت ، ایمیل رده سازمانی، تقویم، مخاطبین، وظایف، چت و غیره

Connect   Kerio با این نیازهای کسب و کارهای کوچک و متوسط مواجه شده. انعطاف پذیری استقرار بی همتا و پشتیبانی وسیع تلفن همراه را ارائه می دهد. کاربران کسب و کار از پششتیبانی کلاینت ایمیل مورد علاقه شان همچنین انتقال مستقیم وب پست الکترونیک Kerio Connect لذت می برند. Kerio Connect پایدار است، بنابراین شما می توانید به جای از کار افتادگی غیر منتظره و بازیابی آن روی کسب و کار خود تمرکز کنید. گسترش و مدیریت با طراحی سهل است. و با کاهش هزینه های مجوز دادن، هزینه های سرویس و سخت افزار، Kerio Connect ارزش قابل توجه کسب و کار را بیش از دیگر موارد ارائه می دهد.

BYOD آسان می کند

connect-byod

بیاییم با این رو برو شویم. کاربران کسب و کار در حال آوردن دستگاه های خودشان به محل کارشان هستند و این قرار نیست تغییر کند. Kerio Connect برنامه BYOD را ساخته است. از آیفون تا تلفن های اندروید تا تبلت ها، ما هر دستگاه موبایل در بازار را پشتیبانی می کنیم و Kerio Connect برای استفاده بسیار ساده است طوری که کاربران نهایی می توانند دستگاه خود را پیکر بندی کنند بدون اینکه در مورد IT نگران باشند.

انعطاف پذیر، پشتیبانی کلاینت Cross-platform

kerio-flexible-cross-platform-v2

کاربران کسب و کارها در مورد سرورهای پست الکترونیک مراقب نیستند. آنها به سادگی مراقب ایمیل های کاری خود هستند، که این امن است و کسانی که می توانند از کلاینت ایمیل استفاده کنند آن را ترجیح می دهند. ارائه دهندگان Kerio Connect انعطاف پذیری ای را که کاربران انتظار داشتند و آزادی در استفاده از Outlook ، OS X Apps for Mail ،  Calendar ، Contacts & Reminders یا کلاینت ویژگی کامل Kerio Connect برای پست الکترونیک وب ارائه می دهند.

ایمیل امن و حفاظت شده کریو

connect-secure-protected

ما امنیت قدرتمندی درون  Kerio Connect ساخته ایم. شما در مقابل هک شدن، حمله های مخرب بوسیله رمزگذاری SSL ، S/MIME ، آنتی اسپم و ابزارهای آنتی ویروس و غیره حفاظت شده اید. پشتیبان گیری خودکار با گزینه های بازگردان تک به تک از بازیابی سریع و آسان از همه انواع بلایا اطمینان حاصل می کنند. آرشیو سرور گسترده از گم شدن داده ها جلوگیری می کند و به سازمان ها برای مطابق بودن با الزامات قانونی برای حفظ ایمیل کمک می کند.

سادگی بی نظیر کریو

connect-unparalleled-simplicity-9

اشتباه نکنید،  Microsoft Exchange و Small Business Server (SBS)  منابع IT قابل توجهی مصرف می کنند و با Microsoft متحرک از SBS به ارائه فقط راه حل میزبانی، شما به یک جایگزین واقعی برای ایمیل درفرض نیاز دارید. Kerio Connect در تنظیمات متعدد از جمله استقرار های سرور درفرض و Saas یا گزینه های میزبانی ایمیل در دسترس است.

Kerio Connect ویژگی ها و قابلیت های  Microsoft Exchange را بدون پیچیدگی و هزینه های آن ارائه می دهد. مدیریتش آسان است. با خط اتصال مدیریت وب ساده و تمیز Kerio Connect ، شما حتی می توانید سیستم خود را از دستگاه تبلت پیکر بندی کنید. ما به نیازهای شما با بهترین و انعطاف پذیرترین سرور پیام و همکاری در بازار پرداختیم.

استقرار انعطاف پذیر

kerio-connect-flexible-deployment

Kerio Connect سه گزینه مختلف استقرار را پشتیبانی می کند، تا به شما اجازه انتخاب روش که به بهترین شکل با پروسه های IT موجود ، زیر ساخت ها و سازمان شما هماهنگ باشد را بدهد. فرقی نمی کند شما کدام گزینه را انتخاب می کنید، Kerio Connect همان تجربه عالی کاربر نهایی، امنیت دقیق و سهولت در مدیریت را ارائه می کند.

Kerio Connect Single-Server به آسانی روی سخت افزار موجود شما نصب می شود، از سیستم عامل میزبان مورد علاقه خود یا هایپروایزر استفاده کنید . ما اکثر نسخه های Windows Server ، Linux و حتی سیستم عامل Mac OS X را پشتیبانی می کنیم، یا برنامه مجازی VMware انتخاب کنید برای اینکه به آسانی  Kerio Connect را پهلو به پهلو در اتصال روی همان سخت افزار مانند برنامه های دیگر کسب وکار شما بدون نگرانی در مورد سازگاری سیستم عامل اجرا کنید.

Kerio Connect Multi-Server این قسمت های کوچک ، راه حل سرور های متعدد برای مقیاس پذیری بزرگتر و عملکرد در سازمانهای بزرگتر و محیط های چند اداره ای توزیع شده یا در محیط های Kerio Connect Cloud میزبانی شریک مستقر کنید.

connect-case-study

نمی خواهید سرور خود را مدیریت کنید؟ Kerio Connect Cloud رایگان بدون زحمت را انتخاب کنید.

www.kerio.com/products/kerio-connect/server