کریو چیست؟

سرویس کریو VPN چیست و چه کاربردهایی دارد؟

what-is-kerio

Kerio در حال حاضر یکی از بهترین سرویس های VPN در بازار است. این یک سیستم مدیریت تهدید است که توسط تکنولوژی های کریو گسترش یافته است. قبلا به عنوان Tiny Software شناخته شده بود، این شرکت برخی ابزار حفاظت آنلاین را ایجاد کرده است. اطلاعات شما هرگز از این امنتر نخواهند شد. این سرویس کریو VPN ، یک ابزار آنتی ویروس یکپارچه و همچنین پهنای باند محدود شده را نیز ارائه می دهد. علاوه بر این، این محصول تعدادی از ابزار مدیریت دسترسی اینترنت را نیز ارائه می دهد.

خرید کریو VPN یک گزینه خیلی خوب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط و همچنین افراد می باشد. VPN مانند شبکه های دیگر بر روی یک مکانیسم اساسی کار می کند. این به شما اجازه می دهد تا به صورت از راه دور به سرورهای آنها متصل شوید و سپس در یک محیط رمزگذاری شده در اینترنت به جستجو بپردازید. شبکه خصوصی اتصال را به صورت شگفت انگیزتری اجرا می کند. در اینجا هیچ گزارش گیری یا از دست رفتن داده ها وجود ندارد مگر اینکه کلاینت ها به طور فیزیکی متصل شده باشد. Kerio Client در سه نسخه برای محبوبترین سیستم عامل های در دسترس است. این ابزار برای Microsoft Windows،  Mac Operating System از Apple و Linux از Linux Foundation موجود است.

برخلاف دیگر سرویس های VPN، این یکی شما را با توانایی برای ایجاد یک اتصال پایدار مجهز می کند. بیشتر این سرویس ها نیاز دارند تا هر زمانیکه کامپیوتر خود را راه اندازی می کنید، به صورت دستی آنها را مجددا راه اندازی کنید. روش دیگر، این سرویس اجازه برقراری مجدد اتصال را هر زمانیکه دستگاه راه اندازی شده است را می دهد.

با رابطی با کار آسان و روان، کلاینت VPN به صورت فوق العاده ای کار می کند. این نرم افزار فعالیت های شما را پیگیری نمی کند اما اطلاعات غیر خصوصی درباره هر خطا را جمع آوری می کند. گزارش گیری خودکار به سوی تیم توسعه ارسال می شود و کلاینت VPN از خطاها حفظ می شود. در اینجا تعداد زیادی سرویس های VPN در بازار موجود اند. با این حال، هیچ یک از آنها طیف وسیعی از مزایای مشابه Kerio VPN را ارائه نمی دهند.