کریو اپراتور

Kerio Operator

اپراتور کریو یک سیستم VoIP مبتنی بر استاندارد ها است که جایگزین PBX سنتی شما شده است. به طور خاص برای کسب و کار های کوچک و متوسط طراحی شده است و می تواند موجب صرفه جویی در پول شما و مدیریت زمان شود در حالیکه قابلیت های قدرتمندی به کاربران شما ارائه می دهد.

operator-case-study

کاربران قابلیت های Phone و Voicemail را دوست دارند

کاربران شما به راحتی اپراتور کریو را دوست خواهند داشت:

  • روشن کردن تلفن موبایل کاربران در تلفن های دفتر مجازی با نرم افزار موبایل Operator’s Apple iOS/Android.ایجاد و دریافت تماس ها از تلفن فرعی اداره مستقیم از تلفن موبایل شما.
  • توانایی برای پوشش کارمندان و پاسخ به تماس های آنها
  • ضبط خودکار پست صوتی از طریق ایمیل
  • بر قراری تماس و گزارش زمان تماس به طور خودکار در com

operator-phone-voicemail

مدیریت آسان کریو

استقرار، پیکر بندی و مدیریت اپراتور کریو در فلش بدون به خطر انداختن عاملیت. بر خلاف سیستم های تلفن سنتی که نیاز به تکنسین های متخصص دارند، اپراتور کریو می تواند به وسیله مدیر شبکه شما مدیریت شود و وقتی صحبت از آسانی در پیکربندی می شود، تلفن خودکار و از راه دور، مدیریت tablet-friendly، را تدارک دیده است، اپراتور کریو به هیچ وجه دوم نیست.

operator-easy-administer

امنیت غیر قابل انتظار در کریو

بد کار کردن سیستم تلفن می تواند هزینه زیادی بدنبال داشته باشد و تا اینکه شما قبض خود را دریافت کنید غیر قابل تشخیص باشد. با اپراتور کریو چندان اینگونه نیست. این فن آوری های امنیتی پیشرفته هکر های تلفن را دور نگه می دارند، از سوء استفاده جلوگیری می کنند و شما با آن از حفظ حریم خصوصی برای کاربران و افرادی که تماس می گیرند اطمینان حاصل می کنید. اپراتور کریو به طور مستمر بر رفتارهای غیر عادی نظارت دارد، تلاش ها برای ایجاد اختلال را تشخیص و از آن جلوگیری  می کند و رمزگذاری تلفن ها را پشتیبانی می کند.

operator-uncompromised-security

صرفه جویی در هزینه های جدی با خرید کریو

اپراتور کریو روی امور مالی حس می شود. فرار از سرویس تلفن سنتی، PBX گران قیمت و تکنیسین تخصصی تلفن شامل اپراتور کریو می باشد. با خرید کریو میتوانید به صورت جدی در همه این هزینه ها صرفه جویی کنید.

سیستم تلفن همراه دیگر نیازی به مهارت های تخصصی تلفن ندارد. با سهولت افسانه ای کریو و راه اندازی فوری، مدیریت چشمگیر کنید در حالیکه کاربران شما از ویژگی های قدرتمند جدید آن لذت می برند.

operator-cost-savings

 

استقرار گزینه های انعطاف پذیر در هر نوع محیط

با سه گزینه استقرار متفاوت، اپراتور کریو به راحتی در محیط IT موجود شما هر جور که شما نیاز داشته باشید کار می کند. بهینه سازی عملکرد ما سخت افزار اپراتور کریو Box تسهیلات مهم ارائه می دهد. تجهیزات نرم افزار ما به شما این اجازه را می دهد که سخت افزار را انتخاب کنید. تجهیزات مجازی از پیش پیکربندی شده ما درست در  زیر ساخت های VMware موجود شما جا افتاده است.

operator-flexible-deployment

 

www.kerio.com/products/kerio-operator