چگونگی حفظ حریم خصوصی با خرید کریو و vpn

افسانه های عمومی بسیار زیادی راجع به VPN  ها وجود دارد. به عنوان مثال، بسیاری از VPN را به نا شناس ماندن ربط می دهند، اما می تواند حریم خصوصی و امنیت بدهد نه ناشناس ماندن کامل . اجازه بدهید بررسی کنیم چه ارائه دهندگان سرویس VPN انتشار یافته اند و در سیاست های حفظ حریم خصوصی آنها چه چیزی نوشته شده است. در سایت خرید کریو parsvpn.online سرویس هایی ویژه خرید vpn ارائه شده و کلیه این مسائل مراعات شده است.

free-vpn

تبلیغات کاذب در سرویس های خرید VPN

به تدریج، با توجه به دسترسی به تلفن همراه ، اینترنت در حال همه جایی شدن است. شرکت های بزرگ خرید vpn به سمت پارادیام BYOD رفتند و همچنین به آپلود داده های بزرگ روی سیستم ابری تکیه دارند. اثر متقابل داده هایشان با درجه بیشتری از حفظ حریم خصوصی و تقاضای سطح بالاتر امنیت در انواع مختلف از دستگاهها شامل برنامه های IoT در حال اجرا روی دسکتاپ ها، لپ تاپ ها، تلفن های هوشمند، تبلت ها، تلویزیون اینترنت، دستگاه های هوشمند خانگی، دستگاههای پوشیدنی هوشمند و بقیه درگیر است.

به طور کلی، اتصال به اینترنت از طریق شبکه های سیمی یا بی سیم با واسطه vpn که با خرید vpn انجام می پذیرد ، انجام می شود هر چه، طرز اتصال به اینترنت در شرکت ها، اما استفاده از روتر ها، اینترانت و اتصال سیستم ابری خصوصی مستقیم و غیره یک چیز مشترک است. این تحولات و پیشرفت، روی همه اتصال به اینترنت استفاده از VPN را به دلیل امنیت افزایش داده است.

بنابراین ، VPN یک شعار در بازار امنیت اینترنت است یعنی بازار در حال رشد نمایی از نظر ارائه دهندگان خدمات و ارائه های آنها است. متاسفانه، همه سرویس های VPN صادق نیستند و وعده های دروغین بسیاری می دهند که هرگز تمام آنها به حقیقت نمی پیوندد. اجازه دهید نگاهی اجمالی به این شایعه ها و حقایق پشت آنها بیندازیم.

وعده های دروغین از ناشناس ماندن در اینترنت با vpn

اکثر ارائه دهندگان سرویس VPN تبلیغات می کنند که آنها ناشناس ماندن کامل را برای مشترکین خود از طریق ابزار مختلف امنیتی از جمله استفاده از فن آوری رمز گذاری ، پنهان کردن آدرس IP ، مشکلات ناسازگاری آدرس IP اصلی، استفاده ار تغییر دهنده آدرس IP  یا نرم افزار IP scrambler در ترکیبی از VPN برای گشت و گذار در اینترنت اعطا می کنند.

متاسفانه، سیاست های حفظ حریم خصوصی یا قرار دادها، در پرینتهای جریمه های آنها نشان داده شده که آنها از داده های مشتری گزارش گیری می کنند و هرگز جزئیات کافی را تامین نکرده اند ، وقتیکه گفته اند آنها داده ها را گزارش نمی کنند.

ناشناس ماندن کامل، یک کابوس برای اراده دهندگان سرویس VPN

اگر ارائه دهنده سرویس VPN شما ادعا کند که ناشناس ماندن کامل و همچنین عدم گزارش گیری را ارائه می دهد ، سوال نهایی این است که چطور می توانند به شما صورت حساب دهند بدون اینکه بدانند چطور و چه مقدار از سرویس استفاده کرده اید.

سوال دیگر این است که آنها چطور می توانند پشتیبانی قابل اعتماد ارائه بدهند وقتییکه هر موضوع امنیتی یا اورژانسی ای برای اتصال شما پیش بیاید ، اگر آنها اصلا گزارش گیری نکنند. بنابراین، از لحاظ فنی ، غیر ممکن است که به مشتری خدمت کنند بدون اینکه آدرس IP اصلی آنها و دیگر داده ها را برای کارکنان داخلی خود یا جاهای ضروری دیگر آشکار کنند. علاوه بر این، هیچ یک از ارائه دهندگان سرویس های VPN تضمینی برای حوادث نقض داخلی داده ها نمی دهند.

حفظ حریم خصوصی خرید کریو یک هدف واقع بینانه

اکنون، ما می دانیم که ناشناس ماندن مطلق روی اینترنت هرگز اتفاق نمی افتد،گرچه با خرید کریو در parsvpn.online  تا حد بسیاری این هدف تحقق میابد. ما باید روی حفظ حریم خصوصی تمرکز کنیم. اگر ارائه دهندگان سرویس VPN شما حفظ حریم خصوصی عالی ترو امنیت در گشت و گذار در اینترنت را ارائه می دهند ، پس آنها فوق العاده و قابل اعتماد اند، بطوریکه آنها می توانند وعده های خود را عملی کنند.

افسانه دیگر- ناشناس ماندن و حفظ حریم خصوصی یکسان هستند

تبلیغات نادرست راجع به سرویس های خرید کریو و نیز خرید VPN یک مفهوم نادرست از حریم خصوصی و ناشناس ماندن که یکسان هستند و ارائه دهندگان VPN می توانند به راحتی آن را عرضه بدارند را گسترش داده است. در واقع، این از حقیقت دور است، ارائه دهندگان سرویس VPN شما تنها می توانند حفظ حریم خصوصی و امنیت را افزایش دهند. می توانند این کار را از طریق سخت افزار ها و نرم افزار های فایروال، تغییر آدرس IP  در فواصل معین، پنهان کردن آدرس IP اصلی انجام دهند.

خرید کریو ، خرید vpn در parsvpn.online