چگونگی افزایش امنیت با خرید کریو VPN

Kerio از ده ها سال پیش امنیت، ارتباطات و بهره وری را برای رادیو و تلویزیون روسیه بهبود داده است.

improve-security-by-kerio-vpn

آنها به لطف Kerio Connect  از ارتباطات سریع تر لذت می برند و یک محیط کاری محافظت شده بخاطر Kerio Control دارند، به تازگی Kerio Operator برای کاهش زحمت کارهای تلفنی بوجود آمده است. همچنین این عقیده وجود دارد که برای کسب و کار نیز بسیار سود آور است. به لطف نرم افزارهای Kerio شبکه های تلویزیونی بهره وری کلی کار خود را افزایش داده اند و یک فضای کاری یکپارچه شکل داده و فرآیند های کسب و کار بهینه شده است.

هنگامیکه اخبار به سرعت تغییر می کنند، روزنامه نگاران و مجریان تلویزیونی قادرند همه ارتباطات ایمیل را با استفاده از Kerio Connect در بالا نگه دارند. مجریان تلویزیون به پلت فرم های قابل تغییر Kerio Connect علاقه دارند. آنها روی تلفن های هوشمند و کامپیوترهای رومیزی کار می کنند.در سایت parsvpn.online میتوانید خرید کریو و خرید VPN خود را انجام دهید.

آنها همچنین از خرید VPN (شبکه خصوصی مجازی) از طریق Kerio Control برای ایجاد یک اتصال امن و مطمئن برای همه استفاده می کنند. تماس های تلفنی ، با بهره گیری کارکنان از ادغام ایمیل و ویژگی های مورد علاقه در دسترس مستقیما از رابط توسط Kerio Operator مدیریت می شوند.

خرید کریو و خرید VPN در parsvpn.online