چگونه با VPN با ناشناسی به وب گردی بپردازیم

گشت و گذار ناشناس با VPN کریو

ناشناسی با VPN

همانطور که اینترنت همچنان توسعه می یابد و بیشتر از قبل تکامل می یابد، بیشتر افراد به صورت روزانه به آن متصل می شوند پس این مهم است که به صورت ناشناس باشند و اطلاعات شخصی خود را امن و خصوصی نگه دارند. روزهایی که به سادگی از فایروال ها و آنتی ویروس ها برای محفاظت استفاده می شد گذشته اند. اکنون به منظور گشت و گذار امن در اینترنت شما نیاز به خرید VPN کریو دارید.

شبکه خصوصی مجازی یا VPN به طور خلاصه فرآیند تونلینگ اتصال دستگاه شما به وب از طریق سرور واقع در راه دور است.  همانطور که جریان داده های شما از طریق سرور تونل سازی می شود، دستگاه شما بسته به موقعیت فیزیکی سرور دارای IP جدید می شود. در همین زمان، داده ها نیز رمزگذاری می گردند. اغلب VPN ها به طور معمول از رمزگذاری 128 بیتی استفاده می کنند و با استفاده از پروتکل های OpenVPN، PPTP یا L2TP عمل می کنند. برای افرادی که درباره امنیت اضافی نگران اند، بسیاری از ارائه دهندگان گزینه ای برای بالا بردن رمز گذاری تا 256 بیت و بالاتر ارائه می دهند و برای کسانی که روی تلفن های هوشمند یا دستگاه های موبایل از VPN استفاده می کنند، دیگر پروتکل های اتصال مخصوص جهت خرید VPN موبایل نیز وجود دارد. با استفاده از این سیستم، شما می توانید لذت گشت و گذار امن در اینترنت را حس کنید.

به حداقل رساندن اثرات خود در هنگام گشت و گذار ناشناس

یکی از مهمترین چیزهایی که باید در هنگام تلاش برای گشت و گذار امن بخاطر بسپارید انتخاب یک ارائه دهنده است که پهنای باند نامحدود ارائه می دهد. اگر ارائه دهنده شما پهنای باند نامحدود ارائه دهد، پس شما می توانید هر زمانی که به وب متصل می گردد احتمال خطر را به حداقل برسانید. چیز دیگر برای در نظر گرفتن این که همه ارائه دهندگان فروش VPN با هم برابر نیستند. بسته به اینکه دفتر اصلی آنها کجا واقع شده است یا اینکه کجا بیشتر کسب و کار خود را انجام می دهد ممکن است گزارش هایی از فعالیت های شما نگه دارند. برخی از ارائه دهندگان گزارش مطالبی که شما دسترسی دارید و اینکه کدام وب سایت را بازدید کرده اید را نگه می دارند. شرکت های دیگر ممکن است تنها گزارش ورود و خروج و میزان پهنای باند استفاده شده را نگه می دارند. برخی از این شرکت ها توسط قوانین ملزم به نگهداری گزارش های هستند اگر شما گشت و گذار ناشناس می خواهید باید از آنها اجتناب کنید.

بسیاری از کاربرانی که اشتراک یک طرح VPN را بدست می آورند اعتقاد دارند که این همه چیزی است که برای ناشناس ماندن در طول گشت و گذار در وب نیاز دارند. اگر این افراد از یک حساب کاربری مانند پرداخت آمازون، پی پال، کارت اعتباری استفاده می کنند، این اطلاعات در فایل شرکت هستند و ممکن است علیه شما استفاده شوند. برخی از ارائه دهندگان پرداخت از طریق بیتکوین را قبول کرده اند. معاملات بیتکوین نیاز به کارت اعتباری ندارد و در حالیکه کاملا قابل ردیابی است نیازی به هیچگونه اطلاعات شخصی ندارد. روش های دیگری نیز وجود دارند که اطمینان حاصل می کنند که اطلاعات پرداخت خصوصی باقی می ماند با یک جستجو درست می توانید نتایج خوبی پیدا کنید.

چطور با خرید وی پی ان به صورت ناشناس به گشت و گذار بپردازیم

با به خاطر سپردن این مراحل ساده امکان به حداقل رساندن اثری از خود را در هنگام گشت و گذار ناشناس در وب امکان پذیر سازیم. برای کمک به شما در یافتن ارائه دهنده مناسب برای حفظ حریم خصوصی تیم های کارشناس لیستی از برترین ارائه دهنده گان VPN ارائه داده اند.

best vpn