مخفی کردن آدرس IP در اینترنت با خرید کریو و وی پی ان

امروزه قوانین کشورها دسترسی به سایت های بسیاری را به خاطر داشتن جامعه ای بهتر ممنوع کرده است. سازمانها این ممنوعیت را به جهت حفظ حریم خصوصی و والدین برای پروش فرهنگ خوب برای فرزندانشان انجام داده اند.

متاسفانه، هیچ کسی به آزادی انسان و اینکه هر کاری که دوست دارد انجام بدهد فکر نمی کند.

بنابراین، پنهان کردن آدرس IP این راه حل را ارائه می دهد و باعث شروع یک دوره جدید از آزادی در اینترنت شده است.

freedom on internet

همه چیزهایی که ممنوع شده اند بد نیستند

سیاره ما زمین میزبان فرهنگ های بسیار متعددی است که منجر به شکل گیری تمدن های مختلف شده است. در برخی مناطق برخی نوشیدنی ها، برخی غذاها ، نژاد پرستی، کلاسیسم و بسیاری از این قبیل چیزها که یک فرهنگ را از دیگر متمایز می سازد وجود دارد.

بنابراین، چیزی که در یک فرهنگ قابل قبول است ممکن است در دیگری قابل تحمل نباشد. به همین دلیل، برخی کشورها فیلم ها یا مطالب مستهجن را ممنوع کرده اند در حالیکه دیگران اجازه می دهند. این برای بسیاری چیزهای دیگر نیز صحت دارد.

امروزه اکثر کشورها دارای ماهیت دموکراتیک هستند و افرادی از فرهنگهای مختلف در آنها سکنی گزیدند. بنابراین، آزادی در اینترنت از مطلوبترین چیزهایی است که کاربران به آن علاقمندند.

با این حال، غلبه کردن به ممنوعیت ها چیز آسانی نیست که با یک تنظیم ساده انجام شود، نیازمند روش های مختلف در موارد مختلف است. بیایید ابتدا بدانیم کدام روش ها و چه زمانی عملی هستند.

استفاده از سایت ها به زبان های دیگر

امروزه هر وبسایت یا کسب و کار تمایل به پوشش گسترده مخاطبان در سراسر جهان دارد. بنابراین، آنها زبان های متعددی بنا بر مخاطبان هدف استفاده می کنند. اگر کشور یا سازمان شما وب سایت های انگلیسی را مسدود می کند، شما می توانید به زبان های فرانسه یا آلمانی همان وب سایت دسترسی یابید و از سرویس Google Translate برای برگردان آن به انگلیسی استفاده کنید.

استفاده از پروکسی DIY

برخی پلاگین های در دسترس برای PHP مبتنی بر منبع باز وجود دارد مانند WordPress. این پلاگین ها به شما اجازه می دهند تا سرویس های پروکسی با استفاده از وب سایت WordPress ایجاد کنید و به شما اجازه ارائه سرویس های پروکسی به دوستان خود و دیگران را می دهد. به عنوان مثال، RePress برای وب سایت ها fopen استفاده می کنند کاملا خوب است و دیگران از CURL به عنوان بهترین گزینه استفاده می کنند.

استفاده از نرم افزار تغییر دهنده IP

نرم افزار تغییر دهنده IP فرصتهای برای تغییر آدرس IP اصلی با یک IP جایگزین کاذب ارائه می دهد و اتصال شما را از کشور دیگری برقرار می کند. بنابراین، شما می توانید به آسانی IP خود را پنهان کنید و به مطالب مسدود شده دسترسی یابید یا از وب سایت های ممنوع شده دانلود کنید.

 

استفاده از VPN و خرید کریو

شما می توانید تونل شبکه وب خصوصی خود را به شبکه دیگر با استفاده از سرویس های پروکسی شبکه خصوصی مجازی (VPN) ایجاد کنید. این نوع از سرویس های پروکسی کارآمد ترین است و کاربران را از قوانین و همچنین از بد افزارهای موجود روی وب حفظ می کند.با خرید کریو میتوانید VPN ای امن جهت مخفی ماندن در اینترنت داشته باشید.

فن آوری رمز گذاری هنگامیکه در سرویس های VPN استفاده شده است ، حفاظت اضافی برای داده های حیاتی تبادل شده عرضه می دارد به علاوه آزادی برای دسترسی به مطالب محدود شده روی وب سایتها مربوط به هر کشوری که باشد را ایجاد می کند.

hideipaddresswhendownloading.com/hide-ip-address-and-begin-era-of-freedom-on-internet/