چگونه  با خرید VPN از حملات هکرها جلوگیری کنیم

VPN بهترین راه حل ها را برای جلوگیری از حمله هکرها فراهم می کنند. سرویس های VPN بوسیله افراد و همچنین سازمان ها برای هدف های متفاوت شامل دسترسی از راه دور به مطالب به اشتراک گذشاته شده، امکان مشاهده وب سایت های فیلتر شده، انتقال امن داده ها و حفاظت از حریم خصوصی از طریق آدرس IP تغییر یافته برای جلوگیری از حمله هکرها استفاده می شود.

be secure with VPN

ایمنی یکی از دلایل اصلی ای است که بیشتر مردم بخاطر آن از شبکه های خصوصی مجازی استفاده می کنند. حتی اگر از Wi-Fi عمومی استفاده کنید، یعنی جاییکه امکان حمله هکرها بالا است، VPN شما حداکثر حفاظت را برای جلوگیری از حملات هکرها می دهد.

به منظور اینکه متوجه بشوید چگونه از حملات هکرها با استفاده از سرویس های VPN جلوگیری می شود، مهم است که در مورد آنچه هکرها قادر به آنجام آن هستند آگاه شوید.

یک هکر چطور می تواند به شما آسیب بزند

بر روی شبکه ها و سیستم های محافظت نشده، برای هکرها کار آسانی است بتوانند به داده های شما دسترسی یابند. درون سیستم شما، هکرها می توانند اطلاعات شخصی شما مانند اطلاعات کارت اعتباری شما را بدزدند. آنها ممکن است اطلاعات مهم مرتبط با اداره شما را نیز سرقت کنند. در سطوح بالاتر، هکرها می توانند وارد سیستم سازمان های بزرگ شوند و ایده های آنها را بدزدند یا به اطلاعات محرمانه آنها دسترسی یابند.

هکرها از روش های مخرب متفاوتی استفاده می کنند برای اینکه شما را از طریق حملات خود قربانی کنند. بنابریان، اینترنت که یک شبکه عمومی است، باید از طریق یک شبکه حفاظت شده استفاده شود، مانند شبکه خصوصی مجازی (VPN) برای اینکه از حملات هکرها جلوگیری کند.

اقدامات امنیتی VPN

به منظور جلوگیری از حملات هکرها، VPN ها از چندین اقدام امنیتی استفاده می کنند که هرگز برای حفاظت از شما در مقابل جرایم سایبری شکست نخورده است.

رمزگذاری داده ها

همه داده های شما از طریق یک گذرگاه امن ایجاد شده بین سیستم شما و سرور VPN جابجا می شوند. این داده های هنگامیکه از دستگاه شما به اینترنت حرکت می کنند رمز گذاری می شوند. از سوی دیگر،  هنگامیکه به سمت دیگر مسیر می روند رمزگشایی شده هستند.

بنابراین، رمزگذاری داده های شما حداکثر مقدار حفاظت روی شبکه عمومی را می دهد. گذرگاه امن بین سرور VPN و دستگاه شما همه هکر ها را از دست یابی به شبکه خصوصی مجازی دور می کند.

تغییر آدرس IP

هنگامیکه شما اینترنت را از طریق خصوصی مجازی استفاده می کنید، آدرس IP واقعی شما هرگز برای شبکه های عمومی آشکار نمی شود. در عوض، شما به گشتن در اینترنت با یک آدرس IP تغییر داده شده می پردازید. این یک اقدام امنیتی دیگر برای جلوگیری از حمله هکرها است. با یک آدرس IP متفاوت، هکرها مسیرشان به سمت دستگاه شما را ردیابی کنند. هویت شما مخفی باقی می ماند برای اینکه حریم خصوصی روی اینترنت داشته باشید و از حملات هکر جلوگیری می کند.

 

دسترسی از راه دور به مطالب به اشتراک گذاشته شده

برخلاف دسکتاپ از راه دوز که یک دسترسی کاربر به کل سیستم می دهد، VPN امکان دسترسی از راه دور تنها به محتوای به اشتراک گذاشته را می دهد برای اینکه از حملات هکرها جلوگیری کند. به این روش، اگر یک هکر به نحوی به دستگاه شما دسترسی پیدا کرد، اطلاعات سیستم های دیگر روی شبکه شما امن باقی می ماند و دسترسی او تنها محدود به محتوای به اشتراک گذاشته شده می باشد.

رمزهای عبور روی VPN

یک هکر ممکن است در حال حاظر در سازمان شما وجود داشته باشد. بنابراین، به شبکه خصوصی مجازی سازمان دسترسی دارند، هر کدام از آنها باید از طریق رمزهای عبور خود وارد شوند. این برای جلوگیری از حملات هکرها موثر است همانطور که هر کارمند تنها به حساب کاربری خود دسترسی خواهد داشت. مطالب دیگران به سرقت نخواهد رفت و از آنها سوء استفاده نمی شود.

expressvpn.com/blog/low-cost-free-vpns