چرا به VPN خرید کنیم؟ آیا فایروال و آنتی ویروس کافی نیستند؟

یک فایروال موجود روی کامپیوتر تنها داده های روی کامپیوتر شما را محافظت می کند، و نرم افزار آنتی ویروس تنها شما را از ویروس ها محافظت می کند. اجازه ندهید کمپانی های آنتی ویروس شما را با نام ” امنیت اینترنت” گمراه کنند. در حقیقت آنها از داده های شما روی اینترنت هنگامیکه در حال گشت و گذار در اینترنت هستید محافظت نمی کنند.بنابراین نیاز به خرید VPN یا خرید کریو غیر قابل انکار میباشد.

why we need buy vpn
سطح حفاظت بدون خرید VPN کریو

آنتی ویروس داده ها شما را هنگامیکه روی شبکه محلی روی WiFi/HotSpot یا از طریق ISP شما جریان دارند را محافظت نمی کند، آنتی ویروس و فایروال تنها برای کامپیوتر شما در خانه موثر هستند و حتی 85% از نظر حفاظت موثرند. بر روی برنامه های آنلاین در حال حاضر هیچ حفاظتی وجود ندارد، فرقی نمی کند کمپانی های آنتی ویروس چه چیزهایی به شما گفته باشند. به همین دلیل، در سراسر جهان بیش از 22 میلیون تهدید ID و میلیاردها دزدی آنلاین از حساب های کاربری بانک آنلاین انجام می شود. 52% از عموم مردم بیشتر در مورد سرقت ID و بعد از در مورد شرایط اقتصادی نگران اند!
بدون خرید VPN یا خرید کریو ، داده های شما کاملا در معرض خطرند و می توانند به آسانی نظارت شوند. همانطور که لپ تاپ ها، تلفن های هوشمند، شبکه های وایرلس محبوب تر می شوند، مقدار داده جابجا شده نیز بیشتر می شوند. این از همیشه مهمتر است که از داده های خود همچنین هویت و حریم خصوصی خود محافظت کنید.
چهار نکته در ادامه وجود دارد که نشان می دهد چرا آنتی ویروس هرگز از شما محافظت نخواهد کرد:
• آیا واقعا می خواهید با فایل های خصوصی خود که ممکن است بعد ها در مسائل مالیات و یا طلاق درگیر باشید؟ ISP شما همه داده های شما را کنترل می کند و این برای هر کسی می خواهد این کار را انجام می دهد در دسترس می باشد.
• آیا واقعا می خواهید همیشه خود را با مشکلاتی مانند دزدیدن جزئیات ID یا استفاده هکر ها از آنها برای انجام جرایم راینترنت ببینید و مجبور به هزینه کردن پولهایی باشید که به سختی به دست می آورید؟
• آیا می خواهید ببینید که اطلاعات کارتهای اعتباری شما دزدیده شده است و با استفاده از آنها تعداد زیادی تجهیزات الکترونیک خریداری شده است ؟
اگر شما می خواهید محیط اینترنت خود را کاملا امن حفاظت کنید لایه دوم حفاظت آنتی ویروس را در نظر بگیرید.
این لایه دوم از حفاظت نرم افزارهای مخرب سرورهای ما را متوقف می کند و از درصد زیادی از نرم افزار های مخرب که از طریق کامپیوتر شما گرفته می شوند جلوگیری می کنند بنابراین آنتی ویروس شانس بالاتری برای متوقف کردن نرم افزارهای مخرب که باقی می مانند دارند. به طور معمول آنتی ویروس سیستم خانگی یا کاری شما تنها 85% موثر اند بخاطر اینکه تعداد حملات بالا است. با لایه دوم حفاظت آنلاین تنها می تواند در مقابل تعداد حملات کمتر دفاع کرد.