چرا باید فیلترشکن استفاده کنیم؟

خرید فیلترشکن کار چندان سختی نیست. می توانید در عرض چند دقیقه یک فیلترشکن خوب تهیه کرده و از آن استفاده کنید. اما آیا واقعن به فیلتر شکن نیاز داریم؟ دلایل استفاده از آن چیست؟ این سوالات و موارد مشابه ممکن است پیش از خرید ذهن شما را مشغول سازند. اکنون می خواهیم به تمامی این سوالات پاسخ دهیم.

دسترسی به جهان آزاد اطلاعات با خرید فیلترشکن

اگر در شبکه اینترنت دست به جستجو بزنید و یا بخواهید از اپلیکیشن هایی مانند تلگرام، توییتر و بسیاری وب سایت ها استفاده کنید، احتمالا مشاهده می کنید که دسترسی آنها بسته است. اگر در آن لحظه کار مهمی داشته باشید بسیار ناامید خواهید شد.

برخی از کمپانی های بزرگ جهان دسترسی به برخی از خدماتشان را در ایران محدود کرده اند. اگر مدیر یک وب سایت باشید، ابزارهایی مانند Pageinsight و یا گوگل انالتیکس جزو ابزارهای اصلی کار شما هستند. اما متاسفانه برای کاربران ایرانی امکان استفاده از این خدمات نیست. حتی ابزاری مانند گوگل بیزینس که بسیار پرکاربرد هم هست شامل این موضوع می شود.

بسیاری از سرویس های جهانی اینترنت هستند که اینگونه محدودیت ها را شامل می شوند. اما این پایان راه است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت خیر، شما راه کارهای مختلفی دارید. یکی از بهترین و آسانترین موارد خرید فیلترشکن است. کارکرد فیلتر شکن ها دو سویه است. یعنی تفاوت ندارد دسترسی شما از سمت شبکه ملی یا از سمت خارج از کشور محدود شده باشد. در هر دو صورت با خرید یک فیلترشکن با کیفیت می توانید این محدودیت ها را دور بزنید.

فیلترشکن های مختلفی اکنون در بازار موجود هستند. برخی از آنها این خدمات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند و برخی را باید خریداری کنید.
اگر از فیلترشکن های رایگان استفاده کرده باشید احتمالا بارها و بارها با مشکلات متعددی روبرو شده اید. مشکلاتی مانند کاهش شدید سرعت، قطع شدن های مکرر، عدم اتصال و دسترسی از مشکلات همیشگی این فیلترشکن ها است. این فیلترشکن ها برای استفاده آزمایشی و محدود در اختیار کاربران قرار می گیرد تا پس از آزمایش اولیه اقدام به خرید نسخه فروشی آن کنند.

نسخه های فروشی این ابزارها بسیار متفاوت هستند. امکان تغییر IP و کشور را خواهید داشت. مشکلاتی مانند قطع شدن و یا کاهش سرعت را تجربه نمی کنید. بلکه برعکس بسیار پرسرعت هستند و شما را از شر کندی اینترنت خلاص می کنند. دیگر نیاز نیست هر چند وقت یکبار به دنبال فیلترشکن جدید بگردید. می توانید از آنها برای آیفون، برای آندروید، برای تلگرام، کامپیوتر و تبلت استفاده نمایید.

هزینه خرید این محصولات هم بسیار مناسب است. با هزینه ای بسیار کم می توانید کار را شروع کنید. این هزینه با توجه به مدت زمان استفاده آنقدر پایین است که اصلا به چشم هم نمی آید. مخصوصا زمانی که با سرعت بالا بتوانید سریع تر به کارهای خودتان برسید، کاملا قابل چشم پوشی است. حتی در هزینه های عمومی اینترنت نیز صرفه جویی خواهد شد. چرا که با افزایش راندمان اتصال، در مدت زمان بسیار کوتاهتر به نتیجه دلخواه می رسید. همچنین بر خلاف نسخه های رایگان، در نسخه های فروشی هیچ گونه ترافیک اضافه ای بابت استفاده از فیلتر شکن استفاده قرار نمی گیرد.

برای خرید فیلترشکن با کیفیت، کار چندان سختی در پیش ندارید. ما این ابزار را با بهترین قیمت ها در اختیار شما قرار می دهیم. به سرعت می توانید محصول مورد نظر را خریداری کرده و از شر تمامی این مشکلات خلاص شوید.