ویژگی های کریو اپراتور

Kerio Operator

تلفن و پست صوتی ویژگی هایی که کاربران دوست دارند

Kerio Operator گروهی از ویژگی ها را طراحی شده برای ساده کردن زندگی کار کاربران نهایی ارائه داده است.

Kerio Operator

پشتیبانی تلفن همراه

برنامه تلفن همراه Kerio Operator Softphone به کاربران اجازه می دهد تماس ها را بر روی دستگاه Apple iOS یا موبایل  Android خودشان درست از  Kerio Operator IP PBX ایجاد و دریافت کنند. این برنامه کیفیت صدای عالی و سطح بالایی از امنیت را از طریق رمزگذاری قوی تماس ارائه می دهد. به علاوه این برنامه امکانات دیگری نیز فراهم می کند:

  • توانایی یکی کردن تماس ها از دایرکتوری تماس های محلی تلفن
  • انتقال به بلندگو، قطع و قابلیت عاملیت
  • بیاد آوردن تاریخ تماس
  • صفحه نمایش تماس و نشانگر صوتی
  • پشتیبانی از تماس های متعدد- مبادله بین دو تماس فعال و تماس های انتقالی

Kerio Operator.jpg

Call Pickup

در محیط کار سریع، توانایی دادن یک همکار در نقطه دیگر بتواند شما را پشتیبانی کند یک سود واقعی است. یک لامپ روشن نشان دهنده وضعیت کاربران دیگر است.  اگر یک همکار پشت میزش نباشد، Call Pickup به کاربر دیگر اجازه می دهد تماس او را تنها با شماره گیری یک کد ساده پاسخ دهد.

Call Parking

این ویژگی دستی به کاربران اجازه می دهد تا تماس را به تلفن دیگر منتقل کنند (برای مثال به مکان مناسب یا خصوصی) و آن تماس را به سرعت و بدون قطعی از سر بگیرید و نظارت کردن بر روی تماس های پشت خط انتظار را آسان می کند.

پست صوتی خودکار از طریق ایمیل

Kerio Operator پیام های پست صوتی را به صندوق های ایمیل کاربران به عنوان فایل های wav می فرستد. کاربران می توانند به پیام ها از دسکتاپ خودشان گوش کنند یا آنها را برای همکاران خود ارسال کنند. حذف یک پیام از صندوق دریافت آن را از Kerio Operator حذف می کند و همینطور بر عکس.

دسترسی به دستگاههای متعدد

با Kerio Operator، کاربران می توانند تلفن های فرعی خود را با دستگاههای متعدد منطبق کنند، به تماس های ورودی دیگر اجازه می دهد روی دیگر تلفن های اداره ، تلفن همراه و روی برنامه Operator Softphone زنگ بخورند، بنابراین افراد هیچ وقت تماس های مهم را از دست نمی دهند.

تلفن خود را از کامپیوتر خودتان مدیریت کنید

با Kerio Operator client کاربران می توانند به پست صوتی گوش کنند، انتقال تماس را راه اندازی کنند و تاریخ تماس را چک کنند در هر زمان و هرجایی که بخواهند. در اداره، کاربران می توانند شماره های لیست تماس تلفن را کپی کنند و به Kerio Operator client وارد کنند و برای تماس کلیک کنند. Kerio Operator client شروع به تماس و شماره گیری با آن می کند .

www.kerio.com/products/kerio-operator/phone-and-voicemail-features