وضعیت سانسور اینترنت در ایران قسمت سوم

وضعیت سانسور اینترنت در ایران خرید vpn و فیلتر شکن قسمت سوم

در بخش های قبل به بررسی سایت های فیلتر شده در ایران خرید فیتر شکن و خرید وی پی ان پرداختیمو در این بخش به فیلتر شکن های جدید و تعداد دیگری از سایت ها مپردازیم.

سایت های سلامتی

خرید vpn

ایت دسته شامل سایت های مرتبط به سلامتی و فیلتنس مانند باشگاه های محبوب ، رژیم ، رژیم های تناسب اندام مانند سایت های سلامت عمومی مثل WebMD و NetDoctor میپردازیم. این دسته همچنین سایت هایی از سایزمان های بزرگ سلامتی مانند NIH انستیتو سلامت ملی آمریکا ، CDC مرکز کنترل بیماری و پیشگیری ، FDA مدیریت غذا و دارو ، و FEMA میپردازد.
تنها 13$ سایت های در این موضوع در ایران فیلتر شدند. سایت های فیلتر شده شامل سایت هایی از سلامت مردم ، روانشناسی روز ، نتاسب اندام مردان مانند دو سایتی که به مدل مو اختصاص دارند ، مانند HairFinder.com و TheHairStyler.com .ما همچنین فرض را بران گرفتیم که اگر در 100 سایت برتر هم سایتی ختص به مدل موی مردانه بود ، ان هم 100% فیلتر میشد.
موضوع سلامتی مردان و زنان و مدل موی زنان موضوعات حساسیت برانگیزی در ایران هستند . به علت دین که تعریف هایی از سبک زندگی دارد. دولت ایران همچنین اخیرا راهنمایی رسمی برای مدل موهای مورد تایید قرار داده است.

سایت های کودکان و نوجوانان
خرید فیلتر شکن

خرید فیلتر شکن

این دسته کاملا وسیع بوده و سایت های محبوب کودکان مانند Nickelodeon ، Lego و شبکه کارتون و نیز رنج وسیع تری از سایت های عموما مورد استفاده نوجوانان مانند Thesarus.com ، How studd works و نیز Universal Currency converter یباشد. همنچنین شاملسایت هایی از بازی ها و سازنگان محبوب بازی در بین کودکان و نوجوانان مانند blizzard ، Gamespot و popcap games میباشد.
در طور کلی ، 21% سایت هایی در این موضوع فیلتر شده اند. فیلتر های فیلتر شده از لحاظ های خاص در این دسته ، مانند سایت های باری مثل stardoll (سایتی شامل بازی های لباس پوشاندن برای دختران) میباشد و girlsgogames.com سایتی که شامل سایت های تحت وب برا دختران است میباشد. قوانین اسلامی خیلی خاص هست وقتی راجع به رفتار های زنان است. از اون جهت ، دولت ایران میخواهد که دسترسی به سایت هایی که محتوای نا نتعارف برای دختران جوان با توجه به دستورات اسلام دارند را فیلتر کنند.

 

با خرید vpn و فیلتر شکن میتوانید به راحتی از اینترنت آزاد بهره مند شوید