وبلاگ نویسان شما باید VPN خرید کنید

شما خواهان لایه های اضافی امنیت بر روی کامپیوتر خود ، بازدید از سایت ها و خرید از سرویس ها هستید، درسته؟ این ها چیزهایی هستند که شبکه های خصوصی مجازی VPN ارائه می دهند. به طور کلی، VPN ها توسط سازمان های مهمی ارائه شده اند بنابراین آنها می توانند از درون سیستم های خود کار کنند در حالیکه از راه دور به طور مثال در خانه مشغول کار هستند. چیزی که ممکن است شما ندانید این است که VPN ها ممکن است مزایای بیشتری از رسیدن به سیستم داخل سازمان داشته باشند.

bloggers-buy-vpn-now

چرا خرید VPN؟

چرا باید VPN خرید ؟ خرید کریو چطور؟ برای برآورد ارزش VPN، شما باید مجموعه ای چیزها را از شرایط حاضر امنیت آنلاین و حفاظت بدون VPN درک کنید. چطور قبول کنیم که شما یک مشارکت از راه دور از محل های کاری قابل انتقال خود دارید. هنگامیکه یک وب دارید، ارتباط از راه دور شما، می تواند به صورت ناخواسته توسط مهاجمان درون محدوده 500ft مشاهده شود. صرفنظر از این امکان که شما یک سیستم از راه دور امن دارید، اگر این سیستم آسیب ببیند، اعتبارنامه شما می توانند به آسانی بدون اینکه شما متوجه بشوید از بین برود.

توانایی VPN ها با ساخت یک سیستم ارتباط “مجازی” دیگر و پنهان کردن همه فعالیت های موجود سیستم شما از طریق سیاست آنها، همه فعالیت ها را در طول راه رمزگذاری می کند.

VPN ها این مزایا را به شما ارائه می دهند:

  • رمزگذاری پایان به پایان برای پیوستگی وب شما
  • تصمیم روی اینکه کدام سرورها برای دوره ارتباط شما باشد
  • امنیت روی IP ناحیه جغرافیایی، شناخت محل شما روی وب را امکان پذیر می کند
  • دسترسی به سایت های از قبل مسدود شده یا محدود شده توسط دولت محلی

وبلاگ نویسان، روزنامه نگاران و افراد اهل کسب و کار

در صورتیکه شما مطالبی را روی مجله وب خود ایجاد می کنید یا به صورت آنلاین تولید می کنید، وضعیت شما می تواند جاسوسی بشود از همه بیشتر روی سیستم از راه دور باز این احتمال وجود دارد. در فرصتی که شما در حال ساختن یک مجله وب برجسته هستید (وبلاگ نویسان)، رسیدن به آرشیوی در مورد محدودیت یا اسناد خصوصی هستید (نمایندگان) یا ارتباط با یک داستان هستید (مقاله نویس)، این سه بخش نیاز به امنیت پیچیده تری از چیزی که در حال حاضر موجود است دارد که خرید از یک VPN ایده آل خواهد بود.

وبلاگ نویسان که مجله آنلاین خود امضاء می کنند می توانند وب سایت خود را در معرض خطر توسط افرادی قرار دهند که از راه های تایید نشده به آن می رسند. خرید از SSL و اقدامات متقابل اضافی روی مجله وب آنها کمک خواهد کرد. علاوه بر این؛ حتی با SSL، اعتبار سنجی رفتار نیز می تواند گرفته شود.

به ویژه برای نویسندگان و خبرنگاران، با شرایط کنونی از مشاهده مکاتبات آنلاین توسط دولت ها ، با خرید VPN می توانند شانسی برای داشتن حقوق خود بیابند. چیز دیگری که نیاز دارند برقرای ارتباط امن برای اطلاعات محرمانه است.

برای کسانی که به دنبال اطلاعات مربوط به کسب و کار هستند، اطلاعات شما سودآور است. ما در اینجا نمیخواهیم این را در نظر بگیریم ، چک کردن ایمیل، ارسال طراحی جدید فیسبوک، گرفتن سابقه از Google Drive، دانلود یک گزارش از Dropbox . همه این مدیران اغلب نیاز به اعتبارنامه شما دارند برای اینکه گزارشی بدست آورند.

VPN ها وبلاگ نویسان، نویسندگان، روزنامه نگاران را برای تامین امنیت آنها در مقابل مهاجمان مطمئن می سازند. بر اساس شرایط و خواسته ها، شما ممکن است نیاز به در نظر گرفتن خرید VPN داشته باشید، با این حال، این یک فکر هوشمندانه است که با یک VPN رایگان شروع کنید تا به درک این نوآوری دست یابید. اکثر مدیران به آسانی آن را فهمیده اند و به سادگی راه اندازی می کنند.