نحوه انتخاب و خرید VPN خوب

این آموزش برای کسانی است که تا کنون کریو یا VPN خرید نداشته اند و از آن استفاده نکرده اند. شاید دوستان شما در مورد فن آوری VPN کریو صحبت کرده باشند یا شما بخاطر محدودیت های منطقه ای اینترنتی مشکل پیدا کرده باشید و یا اینکه به این فکر کرده باشید که مراقب بودن در مورد ناشناس بودن به صورت آنلاین ایده خوبی است. دلیل شما هر چه که بوده باشد، در این نقطه شما یک VPN کریو خوب پیدا می کنیدو انتخاب می کنید.

choose good vpn

خصوصیات VPN خوب…

قبل از اینکه واقعا شروع به نام بردن خصوصیات که فکر می کنیم یک VPN خوب باید داشته باشد بکنیم، اجازه دهید بگورییم همه خصوصیات مهم هستند. به این معنی که شما نباید کوتاه بیایید وقتیی می خواهید تصمیم بگیرید. در مورد VPN یا ترجیحا VPN خوب نمی توانیم بگوییم چیزی بی اهمیت تر از دیگری است. همچنان اولین سوالی که شما باید از خود بپرسید این است، از VPN چه می خواهید، انتظارات شما چیست، چرا کجا و برای چه مدتی می خواهید از آن استفاده کنید؟

ما بعدا به این سوال برمیگردیم، اکنون ما به بیان خصوصیات می پردازیم.

VPN خوب =VPN سریع

سرعت یا پهنای باند-  سرور VPN کریو سریعتر بوسیله ارائه دهنده VPN بهتر ارائه می شود. البته شما باید به خاطر داشته باشید که بهره وری واقعی از اتصال شما به سرور VPN توسط چیزهای بیشتری از تنها قابلیتها VPN (موقعیت فیزیکی شما و سرور VPN همچنین کیفیت شبکه ISP شما) تعیین می شود. با این حال این احساس به وجود می آید که همه سرورهای VPN استانداردهای مشابهی ارائه می دهند، این تفکر را بدست نیاورید که از صد ها سرورهای VPN در مکانهای خارجی توسط برخی سرویس ها ارائه می شوند. در بیشتر اوقات بخاطر اینکه آنها در مکانهای بیگانه اند بهره وری آنها مورد سوال است. اگر شما می خواهید از اینترنت راحت استفاده کنید و به VPN خود به عنوان یک VPN خوب فکر می کنید سرویسی را انتخاب کنید که سرورهای VPN با سرعتی داشته باشد.

VPN خوب= VPN پایدار

چیز بعدی که به همان اندازه پهنای باند اتصال مهم است ثبات اتصال است. VPN خوب خوب در پس زمینه کار می کند و باید برای کاربر نامحسوس باشد. VPN باید IP شما را پنهان کند اما کارهایی که شما انجام می دهید را تحت تاثیر قرار ندهد. پس از همه اینها، آیا سریعترین VPN که هر چند دقیقه یکبار قطع می شود خوب است؟ اگر شما بخواهید فیلمی تماشا کنید، فایل بزرگی را دانلود کنید یا بخواهید با آدرس IP مجازی نامرئی باشید، غیر ممکن است که بتوانید با یک اتصال ناپایدار این کارها را انجام دهید.

VPN خوب = ارائه دوره آزمایشی رایگان!

فکر می کنید اطلاعات خسته کنند قسمت اول کافی است. به خاطر بسپارید که یک VPN خوب به شما اجازه می هد قبل از تصمیم گیری نهایی یک دوره آزمایشی داشته باشید.