میزبانی کریو ایمیل/ کریو کانکت

مزایای میزبانی کریو ایمیل/ کریو کانکت برای کاربران Kerio

از طریق خرید کریو کانکت نه تنها می توانید به اشتراک گذاری ایمیل، تقویم ها و مخاطبین بپردازید بلکه شما می توانید جلسات را در هر سیستم عامل، چه ویندوز چه لینوکس یا تلفن هوشمند استفاده کنید و Kerio’s Global Address List (GAL) یک دایرکتوری از کارکنان سازمان گسترده فراهم خواهد کرد.

اتصال در هر جا با کریو VPN هر زمانی می توانید داده های خود را در یک مکان متمرکز کنید و از هر جایی به کار خود دسترسی داشته باشید. توزیع دامنه به شما اجازه زمانبندی جلسات را می دهد و ارتباطات با دفاتر شعبه را می دهد. قرار دادن سرورهای Kerio Connect در مکانهای دفاتر متعدد به شما سیستم همکاری منسجم را می دهد.

kerio-admisitration

همگام سازی موبایل وایرلس

Kerio Connect : Unchained به شما اجازه می دهد از هر جایی، هر زمانی و از طریق دستگاه موبایل خود بتوانید کار کنید.

Kerio Connect : In Sync با تاکیید مستقیم ایمیل برای همگام سازی خودکار تقویم های ایمیل و تماس ها در تلفن همراه شما. شما به آسانی می توانید با انتخاب پوشه هایی که می خواستید از طریق موبایل همگام سازی کنید، نمای سفارشی پوشه های عمومی یا به اشتراک گذاشته شده را مدیریت کنید.

Protect Your Data با Kerio Smart Wipe شما می توانید وقتیکه تلفن همراه شما به سرقت رفته باشد به صورت از راه دور اطلاعات محرمانه را از دستگاه موبایل حذف کنید.

امنیت ایمیل با خرید کریو وی پی ان

It’s Your Time and Your Assets با حفاظت بیشتر آنتی ویروس و آنتی اسپم ساخته شده در سرور ایمیل، Kerio Connect به طور موثرتر و کارآمدتری صندوق پستی شما را از هرزنامه ها یا حملات امنیت می بخشد.

Anti-Spam: Kerio Connectبه طور قابل توجهی منابع مصرف سرور را کاهش می دهد و فضای هارد دیسک و مصرف CPU را با مسدود کردن 80% از اسپم ها قبل از رسیدن به سرور بالا می برد. Kerio Connect با 12 لایه آنتی اسپم می آید:

  • DHA (Directory Harvest Attack protection)
  • Spam Assassin (Bayes, Heuristic, and SURBL)
  • Anti-phishing/anti spoofing
  • RBL (Real-time blacklist servers)
  • لیست سفید سفارشی و لیست سیاه سفارشی
  • محدودیت های SMTP و غیره

Anti-Virus با Kerio Connect شما می توانید حفاظت یکپارچه Sophos anti-virus را بکار گیرید تا موارد زیر را به شما بدهد:

  • حفاظت فوری
  • فن آوری جستجوی پیشرفته
  • تعمیر و نگه داری آسان
  • گزینه ای برای دریافت به روز رسانی ها در هر ساعت

خرید کریو جهت آرشیو ایمیل

Archiving for Compliance and Governance: Kerio Connect به شما اجازه می دهد پیام های ورودی و خروجی را برای ایمیل های محلی و خارجی ذخیره کنید. شما می توانید با نرم افزارهای ثالث آرشیو کردن آنها را یکپارچه کنید.

Retention Policy: Kerio فضا را حفظ می کند و از ذخیره سازی بیش از حد با حذف ایمیل های قدیمی به طور خودکار جلوگیری می کند. به علاوه، گزینه های سیاست های کریو به مدیران اجازه پیکربندی نگهداری ایمیل را برای هر کاربر می دهد و به هر کاربر اجازه تنظیمات برای حذف آیتم ها را می دهد.

پشتیبان گیری خودکار توسط خرید کریو

Schedule Backups : با Kerio شما نیازی به متوقف کردن سرور برای پشتیبان گیری از آن ندارید و شما ایمیل اطلاعات برای هر گونه مشکل و تکمیل پشتیبان گیری را دریافت خواهید کرد.

Restore Backups onto Another Server: در صورت شکست Kerio می تواند داده های کاربر را ذخیره تنظیمات سرور را به نصب جدید بازگرداند.

Retrieve Emptied and Deleted Items: تنها با چند کلیک Kerio می تواند یک ایمیل حذف شده را بازگرداند.