مناسبترین VPN برای Xbox

یکی از بهترین راه ها برای ریلکس کردن انجام بازی های Xbox است. از آنجاییکه شما می توانید بازی ها را روی کنسول خود دانلود کنید پس باید اطمینان حاصل کنید واقعا در امنیت هستید. راه های متفاوتی وجود دارد که شما می توانید هنگامیکه در حال بازی های آنلاین با Xbox هستید خود و اطلاعات خود را امنیت بخشید، اما استفاده و خرید VPN خوب بهترین گزینه است.

VPN های خوب زیادی وجود دارند که شما می توانید از آنها استفاده کنید، به شدت پیشنهاد می شود به دنبال بهترین سرویس VPN موجود برای Xbox خود باشید و سایت های مختلف فروش VPN را بررسی کنید.

خرید VPN ها برای Xbox

vpn-xbox

بهترین سرویس های VPN برای Xbox را می توانید در parsvpn.online پیدا کنید که شامل این سه سرویس هستند:  HideMyAss، IPVanish و  Private Internet Access

HideMyAss

این سرویس 880 سرور با بیش از 11300 آدرس IP در مجموع 210 کشور دارد. HideMyAss به شما بسته هایی به صورت 30 روزه با ضمانت برگشت وجه در صورت عدم رضایت از خرید VPN و خرید کریو را ارائه می دهد که یکی از بهترین ضمانت های موجود در بازار است.

با HideMyAss مشتریان به روش های مختلف مانند ایمیل، چت و تلفنی پشتیبانی می شوند. شما با این سرویس VPN می توانید هر یک از پروتکل های متداول را استفاده کنید. با HideMyAss می توانید دو دستگاه را به صورت همزمان با آدرس IP خصوصی برای مشترکین متصل کنید.

IPVanish

IPVanish یکی از محبوبترین سرویس های VPN موجود در بازار برای بازی های Xbox است. Xbox  دارای 400 سرور در 61 کشور جهان و در کل بیش از 40000 آدرس IP برای مشتریان دارد.

شما می توانید از IPVanish روی همه سیستم های عامل استفاده کنید. آنها دارای ضمانت 7 روزه برگشت وجه برای بسته های مشترکین هستند. سیستم عامل هایی که می توانید استفاده کنید شامل: Windows، Mac، Android، Windows Phone، Ubuntu، Chrome book و حتی روترها هستند.

Private Internet Access

Private Internet Access دارای 3095 سرور در 24 کشور است. این باعث شده آنها سومین VPN برتر محبوب در جهان از لحاظ خرید VPN و خرید کریو به حساب بیایند. این سرویس دارای ضمانت 30 روزه برگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری هستند. Private Internet Access انواع مختلف گزینه های پرداخت را دارد که شما می توانید استفاده کنید، حتی امکان پرداخت با کارت اعتباری نیز وجود دارد. برخی از پروتکل هایی که این سرویس مورد استفاده قرار داده از جمله OpenVPN،  IPSec، SOCKS5 و PPTP است.

اکنون با این سه VPN برتر شما می توانید بازی هایی بدون نگرانی از خطرات انجام دهید و همچنین می توانید به صورت ناشناس بازی های  Xbox را دانلود کنید. سعی کنید همیشه به دنبال بهترین سرویس VPN برای خرید باشید نه اولین سرویس VPN که پیدا می کنید.