مقدمه ای بر ترمینال سرویس مایکروسافت

این یک مقدمه برای Microsoft Terminal Services a.k.a. Remote Desktop Services و چگونگی کمک به طرز کار شما است.

سرور VPN

Remote Desktop Protocol (RDP) تبدیل به یک روش محبوب دسترسی برنامه های کاربردی مهم تجاری مانند EMR ، مدیریت کار، نرم افزارهای مالی و … شده است . چرا این اتفاق افتاده است؟ برای اینکه حجم کار Cحع  و RAM برنامه های کاربردی- که در واقع به عنوان کلاینت سنگین ” اجرا می شود”- به سرور از راه دور وارد شده در حالیکه کامپیوتر خانگی محلی به سادگی حمل می کنند عملکرد کیبورد، موس، اتصال ویدیو، و به عنوان یک ترمینال “dumb   ” و تین کلاینت عمل می کنند.

در حقیقت ، RDP می تواند قدرت و طول عمر کامپیوترهای محلی شما را  را بوسیله اعمال نفوذ منابع سرورهای از راه دور را چه در کامپیوتر خودتان یا یک سرویس در سرویس ابری افزایش دهد. ما در Health1 بسیاری از کلاینت ها را در این انتقال یا تبدیل، از اجرا کردن  نرم افزار ” فت کلاینت ” بر روی کامپیوتر های محلی تا  محیط ” تین کلاینت”  استفاده کننده RDP کمک کرده ایم.

terminal server

 

راه اندازی سرور

بر فرض سرورها متعلق به شرکت شما هستند، Remote Desktop Services ابتدا باید بر روی سروری که  بازدیدکنندگان متصل خواهند شد نصب گردد. تحت سرور 2008  ، در اینجا یک Roles ویزارد برای رفتن از طریق و اضافه کردن توابع لازم وجود دارد. بسته به تعداد کارمندان این برنامه های کاربردی مورد نیازشان است، شما ممکن است بیش از یک سرور احتیاج داشته باشید و بنابراین می توانید ” سرور فارم ” را نصب کنید که به عنوان یک سرویس استفاده کننده دوره و توازن بار عمل می کند . سپس فایروال در سایت سرور باید برای دسترسی داخل محدوده از اینترنت پیکر بندی شود.

کاربران  از راه دور

کدام یک از کسانی که از راه دور وارد شدند  احتیاج به دسترسی به این برنامه های کاربردی دارند؟ همه کارکنان، یا تنها گروه انتخاب شده؟ گروه مناسب از کاربران باید حق دسترسی با AD و Terminal Server خودش داشته باشند.

انواع دسکتاب ها

می خواهید هر چیزی برای کارکنان شما چگونه بنظر برسد؟ در گسترش دادن RDP شما چندین گزینه با مزایا و معایب خاص خواهید داشت  . همه این ها به صورت پیش فرض عبارتند از مقداری رمز گذاری و امنیت که با فرمان های اخیر HIPAA  مطابقت دارد.

دسکتاپ کامل

کارکنان به سرور از راه دور متصل شده و یک صفحه دسکتاپ کامل با آیکون های هر برنامه کاربردی ارائه شده است. ما این را راه حل خوبی برای اداره هایی با برنامه های کاربردی متعدد که کارکنان به آن نیاز دارند می دانیم برای مثال، EMR ،PM ، Meditech ، PACS ، Quichbook ، کلیدهای میانبر وب سایت های مهم ، بیمارستان Citrix gateways و غیره. در واقع شما می توانید ” یک فروشگاه توقف” برای کاربران از راه دور در دسکتاپ عمومی کاربران ایجاد کنید . اگرچه ، این گاهی اوقات می تواند برای کارمندان اداره گیج کننده باشد تا بک و فورت را از محل به دسکتاپ از راه دور سوییچ کنند .

برنامه های از راه دور

این ها در ویندوز  سرور 2008 در دسترس می باشد، و ما دریافتیم که این می تواند روش خوبی برای انتشار یک یا دو برنامه کاربردی از کار افتاده در دسکتاپ کامپیوتر کاربران محلی باشد. آنها بعد از آن می توانند به برنامه های کاربردی سمت سرور بوسیله کلیک کردن روی آیکون روی دسکتاپ های محلی شان دسترسی داشته باشند ، حتی اگر بصورت محلی ساکن بودند، اما چیزی که در واقع اتفاق می افتد اتصال از راه دور به سرور و اجرای آن است.

دسترسی به وب

یک گزینه سوم در ویندوز سرور 2008 ارائه شده و اجازه دسترسی امن به برنامه های کاربردی در سراسر مرورگرهای اینترنت از اینترنت وقتی به درستی پیکر بندی شده باشد می دهد.

تنظیمات کلاینت

پس از نصب، شما تعداد زیادی از تنظیمات را برای انتخاب در برای کلاینت های  دسکتاپ از راه دور کلاینتها در سراسر هر یک روش دارید. تنظیمات عبارتند از  وقفه در جلسات فعال، وقفه جلسه آماده به کار، وقفه جلسه قطع شده ، چه منابع محلی در جلسه نهایی و دسترس پذیر به برنامه های از راه دور مانند دایوهای دیسک، پرینترها، صوتی و غیره و دیگر گزینه های امنیتی مانند محدود کردن کاربران هر یک جلسه را مشمول بدارد . این باید به بهترین وجه تصمیم گیری بشود تا جریان کار شما را بعمل بیندازد.

buy vpn remote desktop service manager

کنسول مدیریت

در نهایت، یک کنسول بسیار عالی برای دسکتاپ Terminal Server برای مدیران یا مدیران عامل برای نظارت کسانی که متصل هستند ارائه شده است ، اجرا کردن یک “سایه” از یک جلسه کاربر برای کمک یا نظارت و اجرا کردن یک باز نشانی  برای جلسه کاربر در مورد توقف نرم افزار در برنامه و همچنان اجازه به کاربر برای اینکه از نو وارد شود.

 

خرید کریو ارزان

 

vpn for portable devices

 

 

اتصال vpn در دستگاه های دیگر

کلاینت های نرم افزار دسکتاپ از راه دور برای طیف گسترده ای از  کامپیوترها –Windows ،  Mac, Linux, iPhones, iPads, Droids وجود دارد. هنگامی  که کارکنان شما شروع به دسترسی به برنامه های کاربردی مهم خود در کامپیوترهای خانه هایشان یا تلفن های همراه می کنند اجازه 24/7  دسترسی سریع می دهند.

 

blog.h1tech.com/blog/bid/332284/What-Everyone-should-know-about-Remote-Desktops-Terminal-Services-or-Remote-Apps