ماهیت امنیت هویت آنلاین شما

نفوذ به وب واقعا مزایای بسیاری برای ما به ارمغان می آورد. این به ما دسترسی آسان به تقریبا هر چیزی از اطلاعات، خرید کردن و تقویت راه های ارتباطی ما را می دهد. با این حال، همراه با مزایای بی شمار برخی انحطاط ها وجود دارد. یکی از نگرانی ها حفظ حریم خصوصی و امنیت آنلاین ما است. همانطور که گشت و گذار به صورت آنلاین نگران کننده است، شما می خواهید مرور کردنتان حفاظت شده باشد و ناشناس باقی بمانید.

the-essence-of-kerio-vpn

گشت و گذار به صورت ناشناس مرور کردن اینترنت به صورت امن است از طریق پوشیده ماندن از دیگران و در دنیای مجازی ناشناس ماندن است. در حالیکه به طور کلی، پنهان کردن هویت فرد ضروری نیست، خب، نه هنگامیکه شما آنلاین هستید. این یکی از چیزهای خوبی است که شما به خودتان می دهید. افراد مشکوک و کلاهبردارن هویت واقعی آنلاین خود را فاش می کنند، به این معنی نیست که کسانی که منظور خوبی دارند نمی توانند و نباید جزئیات شخصی خود را هر زمان که آنها آنلاین هستند مخفی کنند.
هر زمانیکه شما از صفحه ای بازدید کنید، ناخودآگاه برخی از اطلاعات شخصی خود را به اشتراک گذاشته اید. مانند اینکه شما اطلاعات شخصی خود را در خیابان انداخته اید تا هر کسی فورا با شما تماس داشته باشد. ISP شما یا ارائه دهنده سرویس شما یک ثبت از هر چیزی که بصورت آنلاین مشاهده می کنید را نگه می دارد. با برخی از جزئیات گزارشات ، آدرس های که شما بازدید کرده اید و مطالب آنها صفحات وب به آسانی قابل پیگیری و جمع آوری شدن اند.
ناشناس ماندن مرور کردن اینترنت با استفاده از سرور پروکسی کار می کند. این سرور به عنوان یک میانجی از کاربر برای بقیه وب است. شما می توانید درباره روش های مختلف از استفاده از سرورهای پروکسی در سایت Securitycatch بخوانید. مرور کردن وب از طریق اجازه می دهد سرورهای وب فکر کنند شما واقعا از طریق از پروکسی کامپیوتر ارتباط دارید. بنابراین، یک صفحه پروکسی اجازه می دهد که ISP خود را دور بزنید. وب سایت که شما مشاهده می کنید تنها با آدرس IP و جزئیات سرور پروکسی دسترسی خواهد داشت و نه با شما. یک سرور پروکسی متناوبا عناوین صفحات ، کوکی ها، تبلیغات جزئیات اسکریپت و را از بین می برد و مرور گر شما و جزئیات سیستم عامل را مخفی می کند. بنابراین اساسا، صحبت کردن شما، مرورکردن وب نا شناس می ماند.با خرید VPN و خرید کریو میتوانید امنیت سطح بالایی در اینترنت داشته باشید.

اگر احساس می کنید کسی در حال جاسوسی است و در حال دزدیدن اطلاعات شما است هنگامیکه از وب استفاده می کنید، سپس توجه به یک سیستم امنیتی وب ضروری است. در اینحا یک نوع فوق العاده از سیستم آنلاین حفاظت وب و ناشناس ماندن گشتن در اینترنت وجود دارد و به شما آرامش فکر می دهد. زندگی در عصر اینترنت آسایش و راحتی را به ارمغان می آورد اما بخاطر داشته باشید با چنین موقعیت های خطرناک فریب و حیله همراه است. بنابراین، واقعا باید به حفظ امنیت و حریم خصوصی آنلاین خود اهمیت دهید.d

 
aria-security.com