دانلود فیلتر شکن نسیم

دانلودفیلترشکن «نسیم»

خرید فیلتر شکن

خرید فیلتر شکن

نسیم

«نسیم» به کاربران ایرانی این امکان را می‌دهد تا با گذشتن از فیلترینگ، به وب‌سایت رادیو فردا و دیگر وب‌سایت‌های فیلتر شده در ایران (به جز سایت‌های پورنوگرافیک) دسترسی پیدا کنند.

این نرم‌افزار، نسخه فارسی «فری‌ گیت» است که برای کاربران در ایران طراحی شده است.

طراح «فری گیت» و نرم‌ا‌فزار «نسیم» شرکت «دی آی تی» است که پیشتر این نرم‌افزار را برای کاربران چینی طراحی کرده بود و در آن کشور از آن استفاده می‌شود.

نسخه چینی «فری گیت» در ایران هم استفاده می‌شود. اما از این پس می‌توانید از نسخه کاملا ایرانی آن استفاده کنید.

بارگزاری کنید

 

راه اندازی فیلتر شکن

نرم‌افزار «نسیم» کاملا رایگان است و کسی حق خرید و فروش آن را ندارد. پیاده‌سازی آن از طریق وب‌سایت رادیو فردا ممکن است. از آن‌جایی که «نسیم» نرم‌افزاری با پسوند «تار»، «زیپ» است، بسیاری از خدمات‌دهندگان «ایمیل» اجازه فرستادن و گرفتن آن را نمی‌دهند. اما فرستادن و دریافت لینک آن همیشه شدنی است. کافی است لینک همین صفحه را برای دوستان و آشنایان خود در ایران بفرستید. در عین حال آخرین فیلترشکن رادیو فردا را هم در همین صفحه قرار می‌دهیم تا برای رسیدن به وب‌سایت رادیو فردا و پیاده سازی «نسیم» از آن استفاده کنید. چنانچه لینک این صفحه را برای دوستان خود می‌فرستید، لطفا در ایمیل خود آخرین فیلتر شکن رادیو فردا را هم بفرستید تا همه بتوانند از آن استفاده کنند.

فیلترشکن‌های معمولی رادیو فردا نیز از امکانات نرم‌افزاری «نسیم» استفاده می‌کنند. این فیلترشکن‌ها پروتوکول امنیتی دارند، در نتیجه مرورگر‌ها (مانند اینترنت اکسپلورر یا موزیلا فایرفاکس) نخست از کاربران می‌پرسند آیا حتما می‌خواهند وارد سایت بشنوند یا نه.
برای گذشتن از این پروتوکول از راهنمای زیر استفاده کنید:

 

خرید vpn

از آنجا که برخی آدرس‌های اینترنتی‌ -مانند فیلترشکن‌های جدید رادیو فردا- از پروتوکول امنیتی استفاده می‌کنند، مرورگرها (مثل اینترنت اکسپلورر یا موزیلا فایر فاکس) از کاربران می‌خواهند تغییراتی در بخش «ابزارهای» اینترنتی خود بدهند یا «اجازه‌نامه امنیتی مرورگر» را بپذیرند. برای ورود به فیلترشکن، معمولا باید یکی از این‌ها را انجام دهید:

(پیش از هر چیز فراموش نکنید که این نوع فیلترشکن‌ها به کندی باز می‌شوند)

 

منبع :