خرید cisco|خرید سیسکو وی پی ان|خرید vpn|خرید کریو

خرید سیسکو وی پی ان،خرید تجهیزات سیسکو،خرید cisco وی پی ان،خرید وی پی ان پرسرعت سیسکو – خرید کریو ارزان – خرید فیلترشکن کریو – خرید وی پی ان کریو vpn – خرید از سایت  – خرید ارزان – خرید ساکس پرسرعت – خرید وی پی ان موبایل – خرید سرور مجازی کریو – خرید اشتراک ویژه کریو – خربد کریو ارزان و پرقدرت – خرید vpn – خرید وی پی ان –

پدر یک دختر10 ساله که 28 ساعت ویدئو آموزشی درست کردن نوعی دستبند را از اینترنت دانلود کرده بود ، پس از دیدن قبض تلفن به مبلغ 1،792 پوند شوکه شد. ترینیتی گراوز در طول دو هفته صدها ویدئو آموزشی را با گوشی مبایل نوکیا خود تماشا کرده بود تا آنکه سیستم وای-فای خانه از کار افتاد! این در حالی بود که پدرش فیلیپ 35 ساله خبر نداشت دخترش در حالت دانلود ویژه، مجموعه زیادی از ویدئوهای سایت یوتوب را دانلود کرده است.ترینیتی بیش از 28 ساعت آموزش ساخت نوعی دستبند بافتنی پلاستیکی را تماشا کرده بود تا در مدرسه دوستانش را تحت تاثیر قرار دهد.

آقای گراوز پس از آمدن قبض تلفن به خانه ، با دیدن مبلغ بسیار بالای آن متعجب و شوک زده شد. او با شرکت مربوطه تماس گرفت تا قرارداد اینترنتی را لغو کند ولی آنها به عنوان هزینه کنسل کردن قرارداد، 381 پوند دیگر به مبلغ اضافه کردند. او می گوید این شرکت اینترنتی باید درباره بالارفتن این چنینی قبض به آنها هشدار می دادند، او به این ترتیب باید وانتی که با آن کار می کند را بفروشد تا بتواند هزینه این قبض را پرداخت کند.

گردآوری: مجله اینترنتی زیگیل

منبع: نیک صالحی