خرید کریو

فیلتر شکن کریو

مروری بر Kerio VPN
کنترل کننده کریو از وی پی ان (شبکه خصوصی مجازی) پشتیبانی می کند. کنترل کننده کریو شامل یک پیاده سازی خصوصی از VPN میباشد که نام آن وی پی ان کریو است. وی پی ان کریو میتواند جهت موارد ذیل استفاده کردد.
1)سرور وی پی ان کریو برای اتصال کلاینت ها (کامپیوتری های دسکتاپ ، نوت بوک ها ، دستگاه های همراه و امثالهم)
2)تونل وی پی ان کریو برای اتصال شبکه های LAN
این مقاله استفاده از وی پی ان کریو را شرح میدهد.
تظیم سرور وی پی ان کریو
تنظیم مسیر یابی یا routing
تنظیم کلاینت ها VPN Clients
در مقالات بعدی این سه مرحله شرح داده میشوند.
جهت خرید سرویس های وی پی ان کریو بدون قطعی میتوانید پلن مورد نظر را انتخاب و با کلیه کارهای شتاب آنرا پرداخت کنید.
در این سایت هزینه وی پی ان کریو بسیار ارزان است که میتوانید لیست قیمت را مشاهده نمایید.

خرید کریو

خرید کریو

با سلام چند مدتی هست که سیستم کریو به وجود اومده این سیستم هم به طور کلی از ویژگی وی پی ان برخوردار میباشد و سرعت بسیار بالایی دارد در این مورد بیشتر براتون توضیح خواهم داد
خرید کریو به راحتی امکان پذیر بوده و در این سایت با استفاده از کارت های عضو شتاب فیلتر شکن کریو آنلاین خرید نمایید. آموزش استفاده از فیلتر شکن کریو نیز در سایت موجود است. پس از خرید کریو میتوانید با استفاده از آموزش نصب وی پی ان کریو را دانلود کرده و در سیستم خود نصب کنید. در صورت سوال پیرامون خرید کریو میتوانید به قسمت پشتیبانی سر بزنید.
جهت خرید کریو پس از انتخاب پلن مورد نظر ، به سایت بانک هدایت شده و پس از پرداخت ، به صورت آنلاین کریو خرید کنید و همان لحظه کانکشن و اکانت کریو خود را دریافت نمایید.
خرید کریو ارزان

نصب کریو به راحتی اماکن پذیر است . کافی است آموزش نصب و راه اندازی کریو نیز در قست آموزش سایت را پیگیری کرده و کریو خود را راه اندازی نمایید.
در صورت برحورد با هرگونه خطا در اتصال کریو ما در جریان بگذارید تا در حداق زمان ممکن برای شما ایراد کریو را رفع کنیم.

 

چند روزی بود که تعدادی از سرویس ها دچار مشکل شده بود که این مشکلات از سمت زیر ساخت و مقام های دولت و میشه به صراحت گفت که از طرف دولت بسته و با افت سرعت خیلی زیادی روبرو شده بود که خوشبختانه امروز تمام این مشکلات حل شده و کاربران مثل قبل توانستند از این سرویس ها استعافده کنند.

خرید فیلتر شکن کریو قوی

اما مشکلی که پیش اومده بود این بود که این چند روزی خرید کریو و وی پی ان به شدت کاهش یافته بود و اندک کسانی بودند که برای خرید فیلترشکن و سرویس های وی پی ان روی خوش نشان میدادند اما بحرهال مشکل رف گردید و تمام سرویس ها مثل گذشته کار میدهد.

در مورد کریو هم با کانفیگ جدید که انجام دادیم دیگر شاهد قطعی نخواهیم بود و این سرویس با نهایت سرعت خود کار خواهد کرد

سرویس های OBFSProxy و FTEProxy از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند و میشود گفت بهترین گزینه‌ی حال حاضر این سرویس ها میباشند

دوستانی که هنوز هم با این سرویس ها مشکل دارند اولین کاری که باید بکنند این است که یک بار اینترنت خود رو قطع و وصل کنند و مجددا وصل شوند و اگر باز هم مشکل و یا هر گونه اشکالی در این سرویس ها داشتند با بخش پشتیبانی باید تماس حاصل فرمایند.

جهت خرید سرویس های فیلتر شکن کریو بدون قطعی بسته به بودجه خود یکی از سرویس های زیر را انتخاب و به صورت آنلاین با استفاده از کارت های عضو شتاب پرداخت نمایید.
پشتیبانی از سرویس های وی پی ان کریو VPN Kerio کاملا رایگان میباشد.