خرید وی پی ان ملی ویژه نت داخلی

با توجه به قطع شدن اینترنت بین الملل در اکثر ISP ها و اوپراتور های اینترتی مانند همراه اول و ایرانسل وی پی ان ملی راه اندازی کردیم.به کمک خرید VPN ملی میتوانید در شبکه ملی اطلاعات ، علاوه بر دسترسی به شبکه اینترنت سایت های مسدود شده از قبیل یوتیوب , فیس بوک و نیز اپلیکیشن هایی مانند اینستاگرام و واتساپ در همراه اول و ایرانسل دسترسی داشته باشید.

در این سرویس جدید VPN ملی میتوانید از طریق وی پی ان زدن به شبکه ملی اطلاعات به اینترنت بدون فیلترینگ دسترسی پیدا کنید. همچنین اکانت اینترنت ملی 100% تضمینی بوده و قابلیت راه اندازی روی آیفون ، اندروید و ویندوز را دارند.

وی پی ان ملی PARSVPN ، در حالتی که فقط سایت های داخلی قابل دسترس هستند علاوه بر آن ، از فیلرینگ نیز عبور میکنید. در صورت خرید VPN نت ملی و یا خرید VPN شبکه ملی این سرویس ها را دارید و میتوانید برای همراه اول و ایرانسل VPN خرید کنید.

 

خرید VPN ملی

خرید وی پی ان همراه اول ایرانسل ویژه نت ملی

سرویس خرید VPN ملی

در پارس وی پی ان میتوانید خرید VPN ملی داشته باشید و این سرویس ها ارائه میگردد.

  • ساکس SOCKS تلگرام
  • OpenVPN
  • Cisco AnyConnect
  • OpenConnect
  • PPTP
  • L2TP و Ikev2 ویژه آیفون

از لینک های زیر میتوانید یک ماهه و دو ماهه با قیمت عالی خرید کنید
ضمنا برای اتصال و برای نصب برنامه ها در صورتی که گوگل پلی برای شما باز نشود هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت. زیرا ما فایل ها و برنامه های اتصال برای نصب و … بر روی سرور های اختصاصی خود که با نت ملی هم کارایی دارد قرار داده ایم و بعد از خرید میتوانید نصب کنید.

پارس وی پی ان تمامی شرایط رو در نظر گرفته است. و اکانت های نت ملی رو به بهترین شکل و با تضمین 100% در اتصال و سرعت ارایه میدهد.
در صورتی که مشکل با درگاه پرداخت وجود دارد از طریق آی دی ما اقدام به خرید کنید. و بعد از پرداخت کارت به کارت اکانت و جزییات رو دریافت کنید

نحوه خرید برای استفاده در همراه اول و ایرانسل و ADSL

جهت خرید VPN ملی ویژه شبکه ملی اطلاعات برای همراه اول و ایرانسل و ADSL به سایت زیر مراجعه کنید

لینک خرید وی پی ان برای اینترنت ملی ( 1 ماهه )

لینک خرید وی پی ان برای اینترنت ملی ( سه ماهه )

لینک خرید وی پی ان برای اینترنت ملی ( شش ماهه )

لینک خرید وی پی ان برای اینترنت ملی ( یکساله )