خرید فیلتر شکن

عبور از فیلترینگ

عبور از فیلترینگ

راه های عبور از فیلترینگ اینترنت در ایران

خرید فیلتر شکن

روز به روز اتصال های اینترنت از وای فای عمومی و محل کار گرفته تا ISP و سانسور کشوری یبیشتر میشود. به هر حال ، هنوز راه هایی برای برآمدن بر این فیلترینگ و مشاده سایت های فیلتر شده وجود داردو

تعدادی از این رویش ها ممکم است با سیستم فیلترینگ رمزنگاری محدود شوند. به عنوان مثال ، دیوار آتش (فایروال) بزرگ چین ، ارتباط های VPN به خارج را محدود میساز. بنابراین VPN ها سالهاست که کنار گذاشته شدند. با این وجود در این سایت وی پی ان های خاصی را میتوانید خرید کنید که به راحتی این سیستم فیلترینگ را دور میزنند و با سرعت بالا در گوشی همراه آیفون و اندروید از فیلترینگ عبور میکنند.

راحت ترین روی : از یک VPN خرید و استفاده کنید

به شبکه خصوصی مجازی vpn متصل شوید و کلیه ترافیک اینترنتی کامپیوتر شما از ریق این شبکه منتقل میشود. به عبارت دیگر ، اگر به یه وی پی ان vpn که در آمریکاقرار دارد متصل شوید ، تمام ترافیک شبکه شما ، به آمریکا منتقل شده که به شما منتقل میشود. این تمام چیزی است که در یک شبکه رمزنگاری شده اتفاق میوفتد. در این حالت ISP شما ، اپراتور شبکه و حتی دولت کشور شما ، میتوانید ببیند که شما یک اصتال وی پی ان رمزنکاری شده برقرار کرده اید و اگر بخواهند میتوانند شما را بلاک کنند و یا کلا اتصال های vpn را بلاک کنند.

کاربران حرفه ای تر : از سرویس تونل فیلتر شکن ما خرید کنند

سرویس تونل ما با بهره گیری بیش از 6 تکنولوژی قدرتمند فیلتر شکن ، و بهره گیری از بهریت ن وسریع ترین سرور های واقع در اروپا ، فیلتر شکن قوی و پرسعت در اختیار شما قرار داده و با خرید یک اکانت فیلتر شکن جدید ترین تکنولوژی های فیلتر شکن را در اختیار خواهید داشت.

ما تحقیقات بسیاری برای روی VPN انجام داده ایم و به بهترین تکنولوژی هیا دور زدن فیلترینگ دست یافته ایم. مزیت تول فیلتر شکن ، سرعت و دسترسی راحت آن میباشد. شما میتوانید با کار های عضو شتا اکانت فیلتر شکن را خریداری نمایید.

ما دریافتیم مناسبت ترین سرویس فیلتر شکن همین تونل هشومند میباشد.

این برنامه در حا حاضر ویژه ویندوز طاحی شده ، اما به زودی نسخه لینوکس و مکینتاش آن در اختیار شما کاربر گرامی به صورت رایگان قرار میگیرد.

کاربران نیمه حرفه ای : از سرویس vpn فیلتر شکن خرید کنند

خرید vnp همچنین یکی از راه هایی است که برای عبور از فیلترینگ مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع vpn برای ارتباط از راه دور شبک های کاری نیباشد. بنابراین به طور کلی vpn ها مجاز میباشند. به هر حال چین و ایران اخیرا در وی پی ان ها تداخل ایجاد کرده اند . گرچه ما را خل رفع تداخل وی پی ان ها دست یافته ایم. vpn رایگان نیز در این سایت در اختیار شما قرار میگیرد. به هر حال یا خرید vpn و یا دریافت اکانت رایگان وی پی ان نیاز به آموزش راه اندازی vpn در موبایل و کامپیوتر دارید که در سایت به صورت کامل شرح داده شده است.

خرید vpn

خرید vpn

راه های دیگری هم جهت عبور از فیلترینگ وجود دارد که در این سایت جمع آوری شده و کلیه آنها قابل خریداری میباشند.

خرید فیلتر شکن قوی

جهت خرید فیلتر شکن قوی پرسرعت ویژه گوشی اپل آیفون و قابل استفاده در اندروید میتوانید انواع سرویس های سیسکو و OpenVPN خرید نمایید. که نصب آسان و سرعت بالایی دارند و قابل فیلتر شدن نمیباشد. این سرویس های با پشتیبانی ۲۴ ساعته بدون قطعی هستند و به صورت تضمینی به فروش می رسند.
انواع فیلتر شکن ها و وی چی ان ها در این سایت قایل خرداری هستند که همگی با وجود قیمت نازل از بالاترین سرعت پورت در سرور بهره برده و رضایت مشتری را به همراه دارند.

www.howtogeek.com/167418/5-ways-to-bypass-internet-censorship-and-filtering