خرید ساکس

پریز امن (Socket Secure) یا همان ساکس SOCKS یک پروتکل اینترنتی است که بسته های اینترنتی بین کلاینت و سرور را اط زریق سرور پروکسی منتقل میکند. ساکس 5 علاوه بر آن ، اماکن احراز هویت را فراهم میکند. بنابراین تنها کاربران مجاز میتوانند به سرور دسترسی داشته باشند. به صورت عملی ، یک سرور ساکس ، ارتباطات TCP به یک IP مشخص را پروکسی میکند. و یک کاربرد برای فوروارد کردن پکت های UDP فراهم میکند.

ساکس در بایه 5 از مدل ISO (که همان لایه Session ، یک بایه ماینه بین البه presentaion و لایه ی transport می باشد.

خرید ساکس

انواع فیلتر شکن و پروکسی ساکس را در این سایت خرید کنید. مدت هاست ساکس مستقیم از فیلتر عبور نمیکند ، اما با رمزنگاری توانسته این ساکس ضد فیلتر بسازیم. این ساکس ها همراه با پروکسیفایر ارائه میشوند. با خرید سرویس ساکس کلیه تونل های دیگر از جمله پروکسی HTTPS ، FTE ، OBFS و کلیه سرویس های دیگر را خواهید داشت. همچینی با خرید اکانت ساکس میتوانید از وی پی ان VPN ویژه موبایل و کامپیوتر استفاده نمایید.
اکانت ساکس دارای سرویس تست بوده و متوانید قبل از خرید امتحان نماییدو آموزش استفاده از ساکس را میتونید در بخش آموزش سایت پیدا کنید.

ساکس در فیلتر شکن TOR نیز استفاده شده است. جهت دانلود فیلتر شکن ساکس به بخش آموزش های سایت مراجعه نموده و سرویس هوشمند SUPER TUNNEL را دانلود نمایید و از سرویس تونل جهت دور زدن فیلترینگ و تیز مخفی شدن ایپی جهت پیشگیری از هک شدن استفاده نمایید.
ُ