خرید vpn پرسرعت

یک شبکه خصوصی مجازی یا همان VPN ، یک شبکه خصوصی ، در عرض شبکه ای عمومی مانند اینترنت را گسترش میدهد. VPN کاریران را قادر به ارسال و دریافت اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در عرض شبکه های مشترک یا عمومی درشرایطی که دستگاه های کامپیوتر مستقیمت به شبکه خوصی VPN متصل باشند میسازد. بنابراین از نظر کارایی ، امنیت و سیاست های مدیریتی شبکه خصوصی VPN مفید میباشد. یکی VPN با تاسیس یک اتصال نقطه به نقطه از طریق استفاده از کانکشن های اختصاصی ، پروتل های مجازی و یا رمزنگاری ترافیک ساخته میشود.

خرید vpn پرسرعت

خرید VPN

پوشش وی پی ان در اینترنت مشابه یک شبکه محدوده عریض WAN میباشد. از جهت کاربر ، منابع گسترش یافته شبکه ، در همان جهت در دسترس قرار میگیردند ، که در یک شبکه خصوصی مورد دستر قرار گرفته اند. VPN های سنتی ، با تکنولوژی نقطه به نقطه شناخته میشوند. در حالی که آنها تمایل به پشتیبانی و یا اتصال دامنه های پخش ندارند. بنابراین ، ارتباط ، نرم افزار و شبکه ، که بر اساس لایه دوم ISO و پکت های انتشار مانند NetBIOS در شبکه ویندوز استفاع شده اند ، ممکن است به طور کامل ، شپتیبانی نکند و یا به طور دقیق همانطور که در شبکه محلی LAN کار میکنند ، کار نکند. آنواع VPN ها مانند Virtual Private LAN Service (VPLS) ، و پرتکل های تونل لایه دوم ، در جهت برآمدن از این محدودیت آمده اند.

VPN ]ا به پرسنل اجازه میدهد که به صورت امن ، به اینترانت همکاری ئر حالی که در خارج از آفیس سفر میکنند دسترسی داشته باشند. به صورت مشاله ، VPN ها به صورت امن آفیس های یک سازمان که به صورت فیریکی کجزت هستند را به صورت یک شبکه به هم چسبیده در می آورد.
تکنولوژی وی پی ان همچنین توسط کابران مختلف اینترنت به منظور امن سازی تراکنش های بی سیم ، رفع محدودیت های جغرافیایی ، سانسور اینترنت ، ئ اتصال به سرور پروکسی یه منظور حفاظت از مشخصات شخصی و مکان جغرافیایشان استفئه میکندد.

انواع VPN وی پن ان ها در این سایت به فروش میرسد که سعی ما ارئه تکنولوژی پرسرعت ترین VPN موجود است. به همین دلیل از سرور با پورت 1 گیگا بیت استفاده نموده این. جهت خرید خرید vpn پرسرعت آنرا انتخاب و با کارت بانک شتاب از سرویس VPN پرسرعت ما خرید نمایید. سرویس های خرید شما از VPN پرسرعت دارای پشتیبانی 24 ساعته میباشد.

خرید VPN پرسرعت

ساختار خرید VPN پرسرعت

تصویر یک مدل خرید VPN پرسرعت. جهت خرید VPN پرسرعت و فیلترشکن قوی قوي سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید.