خرید انواع VPN IP

کاربران اینترنت خرید VPN به منظور دست یابی به مزایای مختلف ارائه شده توسط این سرویس ها از جمله امنیت، ناشناسی، کیفیت بالای تصاویر، شبکه اینترنت خوب و غیره استفاده می کنند. روش عمل اساسی پشت یک سرویس VPN به این شکل است، سرورها شبکه اینترنتی ارائه می دهند که توسط مشترکین برای بدست آوردن ویژگی هایی که ذکر شده بکار می رود. کاربران اینترنت که برای یک VPN ثبت نام کرده اند باید وارد سرورهایی که توسط ارائه دهندگان آنها اجرا شده است شوند برای اینکه از مزایای ارائه شده لذت ببرند.

VPN IP

هنگامیکه یکی از مشترکین وارد سرور می شود، سرور یک شبکه اینترنتی امن ارائه خواهد داد. این شبکه اینترنتی IP اصلی مشترک را با IP دیگریی جایگزین می کند. به موجب این پدیده، مشترک می تواند به همه وب سایتهایی که نیاز دارد دسترسی پیدا کند. آدرس IP ارائه شده بوسیله سرور با توجه به کشور که سرور در آنجا کار می کند خواهد بود. سروری که در بریتانیا کار می کند IP بریتانیا را به مشترکین ارائه می دهد . با آن کاربر می تواند به همه وب سایت های ایالات متحده بدون روبرو شدن با هیچ محدودیتی دسترسی یابد.

انواع VPN IP

سرور VPN آدرس IP را بجای IP اصلی که شناخته شده است جایگزین می کند. جدا از این، در اینجا فاکتور دیگری وجود دارد که باید در نظر گرفته شود و آن انواه VPN IP است. دو نوع VPN IP وجود دارد که IP های اشتراکی و IP های اختصاصی نامیده می شوند. هر دو اینها در زیر توضیح داده شده اند. کاربران اینترنت که در مورد آنها آگاهی ندارند می توانند از طریق این قسمت آن را بهتر درک کنند.

خرید VPN IPIP اشتراکی

در مورد خرید VPN IP های اشتراکی، یک IP آدرس مشخص در همه زمان ها نخواهد داشت. به جای آن، آدرس IP آنها هر زمانیکه وارد شبکه می شوند تغییر خواهد کرد. این نوع از VPN IP برای کاربران غیر دائم اینترنت مناسب است. همچنین IP اشتراکی سرویس VPN بصورت رایگان ارائه شده است. این نوع به خاطر هزینه آن توسط بسیاری از کاربران اینترنت انتخاب می شود. مشترکینی که می خواهند به وب سایتهای کشورهای مختلف دسترسی داشته باشند می توانند آن را انتخاب کنند و آدرس IP مختلفی در هر زمانی که وارد سرور می شوند داشته باشند. اشکال اصلی برای استفاده از این سرویس این است که ممکن است آنها برای دسترسی به وب سایتها خاص بعلت ازدحام دچار محدودیت شوند. از آنجاییکه که این یک آدرس IP اشتراکی عمومی است، ممکن است محدودیت وب سایت توسط کاربران دیگر استفاده شده باشد. به همین ترتیب، آنها نیاز به بازدید کنندگانی با آدرس IP خاص در همه زمان ها دارند که دسترسی این مشترکین را رد خواهد کرد.خرید VPN را میتوانید در parsvpn.online انجام دهید

VPN IPIP اختصاصی

همانطور که از نام آن مشخص است،  سرویس های VPN ارائه دهند IP اختصاصی یک IP مشخص برای مشترک فراهم می کنند. کاربران اینترنت که به وب سایت های خاص دسترسی دارند یا وب سایت از بازدید کنندگانش تقاضا آدرس IP ثابت دارند می توانند از این سرویس استفاده کنند. سرویس VPN دارای IP اختصاصی هزینه بالاتری از IP اشتراکی دارد. مشترکین با استفاده از VPN IP اختصاصی در هیچ وب سایتی برای دسترسی دچار محدودیت نمی شوند. امنیت ارائه شده توسط این نوع VPN شبیه به امنیت ارائه شده توسط سرویس های VPN مختلف است.

5 مورد از بهترین VPN IP

کاربران اینترنت می توانند سرویس VPN مورد نظر خود را بسته به نیاز خود و با توجه به لیست انتخاب کنند.