تجارت الکترونیک – هاستینگ

کسب و کار های آنلاین – خرید vpn , فیلتر شکن

خرید هاستینگ

برخی از شرکتها حضور نامهای تجاری بزرگ را دارند که یک فرض بی چون و چرا از خدمات بالای آنها را بوجود میاورد.  در توده فضای هاستینگ این حرکت حتی بیشتر مشخص است. اما عليرغم خودنمايي توده سرويسها، اين هنوز يك تجارت درحال تحول است .

در هیچ کجا این واضح تر است ازمیان آن ارائه دهندگان که هاستینگ را پیشنهاد میکنند اما سرویسشان مجهز نمی باشد و حتی ثبات محصول آن ها مشکوک است.در مناطق دیگر از ارائه تکنولوژی این امر غیر قابل تصور خواهد بود و این شجاعانه است که به بازاری با یک سرویس که پشتیبانی نمی شود بروید.

این موضوع گاهی می تواند با قیمت پایین خدمات جبران شود، اما چه هزینه ای؟

در تجارت الکترونیک به عنوان مثال شرکتهایی که در مورد کسب و کار انلاین جدی هستند به سادگی نمی توانند ارائه محصولات یا خدمات از وبسایتهایی که پشتیبانی نمی شوند تهیه کنند. در سال 2013 حدود 1.2 تریلیون خرید آنلاین توسط تقریبا یک بیلیون مشتری از سراسر جهان انجام شده است. بازار آنلاین بزرگ است و از سالی به سال دیگر در حال رشد است.

کسب و کارهای آنلاین که وبسایتهای کند و پشتیبانی نشده دارند

در سال 1994  یک صفحه وب به طور متوسط عبارت بود از 14.1 کیلوبایت اطلاعات و 2.5 موضوع می شد. در سال 2012 به طور متوسط 686 کیلو بایت اطلاعات و 83 موضوع می شد. اخیرا، گزارش آرشیو HTTP نشان داده که در سال 2014 به طور متوسط سایت ها تا 2 مگا بایت رشد کرده اند. این ارقام را در ذهن خود نگه دارید وقتی که شما می سنجید که 47% از مشتری ها انتظار دارند که یک صفحه در دو ثانیه بارگذاری شود در حالیکه 79% آنها کمتر احتمال دارد که دوباره از همان وبسایت خرید کنند اگر عملکرد ضعیف باشد.همه اینها بدان معنی است که 68% از چرخ دستی های خرید به علت عملکرد ضعیف وب سایتها رها شده است.

عمکرد ضعیف را می توان به علل مختلف از جمله زیر ساخت های به اشتراک گذاشته شده و تعداد زیاد گره شبکه مثل حرکت داده ها از سرور به دستگاه مشتری نسبت داد. متاسفانه، تعداد زیاد ابر سرویس های ارائه دهنده، مخصوصا بعضی از بزرگترینها این قابل قبول دیده شده .

در ادامش نحوه خدمات شرکتشون توضیح داده شده بود.