خرید آنلاین

در قسمت خرید vpn میتوانید به نسبت نیاز خود از سرویس های vpn که به قروش میرسد انتخاب کنید و با پرداخت از طریق کارت های عضو شتاب خرید خود را تکمیل نمایید.
بلافاصله پس از خرید vpn اکانت وی پی ان خورد را دریافت نمایید.
سرویس های وی پی ان شامل لیست زیر میباشد.

لیست فیلتر شکن های موجود در سایت جهت فروش

 • سیسکو

  این وی پی ان ویژه استفاده در گوشی های اپل آیفون ، ویندوز موبایل و نیز بلک بری میباشد.

 • Cisco

  از این وی پی ان میتوانید جهت کاربرد فیلتر شکن در دستگاه های خاص مانند بلک بری استفاده کنید

 • اپن وی پی ان

  در حال حاضر عمومی ترین وی پی ان VPN اپن وی پی ان میباشد که قابلیت استفاده در کلیه دستگاه ها را دارد.

 • OPEN VPN

  جهت خرید OpenVPN میتوانید به قسمت فروش vpn سایت مراجعه نمایید.

 • کریو

  شاید به جرئت بتوان گفت پرسرعت ترین وی پی ان یا فیلتر شکن برای کامپیوتر کریو میباشد. جهت خرید کریو میتوانید به قسمت فروش فیلتر شکن مراجعه کنید.

 • Kerio

  فیلتر شکن Kerio قابلیت استفاده در انواع کامپیوتر های ویندوزی ، لینوکسی و نیز مکینتاش را داراست. با خرید یک اکانت کریو میتوانید همزمان در همه کامپیوتر های خود فیلتر شکن داشته باشید.

 • PPTP

  این فیلتر شکن ، همان فیلتر شکن هایی است که سابقا قابل استفادهد بود اما مدتی مسدود شد. اما ما راهکار رفع مسدودیت را به دست آورده ایم وآران در اختیار شما گذاشته ایم

 • پی پی تی پی
  این نوع وی پی ان فیلتر شکنساده ترین نوع آن بوده و به راحتی در دستگاه موبایل شما و نیز کامپیوتر با سرعت قابل استفاده است. این vpn در سایت قابل خرید میباشد.
خرید کریو

خرید فیلتر شکن

 

خرید vpn و خرید فیلتر شکن کریو به راحتی امکان پذیر میباشد. پس از انتخاب پلن مناسب به سایت بانک هدایت شده ، پس از پرداخت آنلاین با استفاده از کارت های عضو شناب و تایید آنلاین پرداخت که همان لحظه انجام میگرد ، به صورت آنی به سایت به صورت خود بازگشته و اکانت وی پی ان فیلتر شکن کریو خود را آنی دریافت کنید. جهت اتصال و اموزش استفاده از vpn پس از خرید به قسمت اموزش های سایت مراجعه نمایید.

 

 

در شکل زیر چگونی کارکرد vpn مفصل توضیح داده شده است.

خرید vpn

خرید فیلتر شکن کریو

 

با خرید یک اکانت  فیلتر شکن تونل ، کلیه سرویس ها را به صورت همزکان استفاده کنید. به زودی نرم افزار سوپر تونل ویژه لینوکس نیز به بهره برداری میرسد.

در حال حاضر فیلتر شکن تونل ویژه عبور از تحریم سایت هایی مثل گوگل در سایت آناده دریافت میباشد. کافی است پس از خرید اکانت فیلتر شکن در نرم افزار وارد نموده و دکمع اتصال را بزنید.

خرید vpn فیلتر شکن

خرید vpn آنلاین
در این سایت کلیه وی پی ان ها به صورت متمرکز جمع آوری شده و میتوانید به صورت آنلاین با استفاده از کارت های عضو شتاب خریداری نموده و اکانت خود را به صورت آنی و در امیل خود نیز دریافت نمایید. وی پی ان های موجود در سایت شامل OPEN VPN ، کریو ، سیسکو ، cisco ، ikev2 و تونل های سایت شامل FTE Proxy ، OBFS Proxy ، Zebedee ، SSL ، PM9 و … میباشد. با خرید آنلاین هر اکانت تونل میتونید به صورت دلخواه و به انتخاب خود از سایر تونل ها به صورت همزمان استفاده کنید. خرید آنلاین vpn بسیار سادست. از بلوک زیر vpn خود را انتخاب کنید و پس از طی مراحل و انتقال به سایت بانک اکانت خود را آنلاین دریافت کنید. در قسمت آموزش های ساتی ، اموزش فیلتر شکن و آموزش اتصال وی پی ان در موبایل اندروید و ای او اس و ویندوز نیز موجود است. در صورت مشکل در اتصال vpn میتوانید با ما تماس بگیرید و به صورت آنلاین پاسخگوی شما خواهیم بود و در صورت نیاز به صورت تصویری رفع ایراد میکنیم.