تکنولوژی کریو

Kerio Technologies

Kerio Technologies یا به بیان ساده Kerio یک شرکت فن آوری جهانی است که متخصص در نرم افزارهای همکاری و راه حل های یکپارچه  مدیریت تهدید برای سازمان های کوچک و متوسط می باشد. Kerio این نرم افزارها را از طریق شبکه ای و بوسیله بیش از 6000 نمایندگی فروش به فروش می رساند. این شرکت در حال حاظر بیش از 60000 مشتری و میلیون ها کاربر برای این فن آوری ها دارد. در سال 1997 در San Jose ، کالیفرنیا تاسیس شد و شعبه هایی در استرالیا، برزیل، جمهوری چک، روسیه و انگلستان دارد.

تاریخچه کریو

Kerio اولین بار در سال 1997 با نرم افزار WinRoute به بازار امنیت اینترنت وارد شد، که آن هم تا فوریه 2002  بوسیله  Tiny Software پشتیبانی و نگهداری می شد.

در فوریه سال 2002 Tiny Software، فروش و توسعه نرم افزار پیشرو خود را به Kerio انتقال داد، جایی که توسعه دهندگان کار را تحت نام تجاری Kerio ادامه دادند.

از محصولات اصلی Kerio ، Kerio Control ، مدیریت تهدید یکپارچه و نرم افزارهای هوشمند شبکه، Kerio Connect و سرور پیام دادن و همکاری ایمیل هستند. Kerio Connect یک سرور پیام همه در یکی و همکاری، ترکیب ایمیل و ویژگی های تقویم و همکاری با آنتی ویروس یکپارچه، آنتی اسپم، آرشیو سازو پشتیبان گیری اتوماتیک است. Kerio Control یک راه حل مدیریت تهدید یکپارچه، که برای شبکه حفاظت را از ساده تا پیچیده فراهم می آورد. امنیت چند وجهی ، شامل فایروال تایید شده، پیشگیری مجاز، سرویس های VPN ، آنتی ویروس، فیلتر وب، شبکه را از صف گسترده از تهدیدات در حال رشد حفاظتمی کند.

Kerio به تازگی دو محصول جدید Kerio Operator  و Samepageرا به بازار معرفی کرده است. Kerio Operato یک سیستم IP PBX مناسب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط است. Samepage یک به اشتراک گذارنده فایل است و نرم افزاری است برای کسب و کارهای کوچک و متوسط که به اشتراک گذاری، همکاری روی اسناد ، متن، محتوای چند رسانه ای را آسان می کند. کاربران می توانند منابع متداول را به اشتراک بگذارند، بحث های مشترک تسهیل می شوند و دسترسی فایل هایشان از یک مکان به مکان دیگر ایمن می شود.

https://en.wikipedia.org/wiki/Kerio_Technologies