بهترین VPN برای تورنت کردن به صورت نا شناس

خلاصه: حتی با این محبوبیت آن، تورنت کردن می تواند برخی مشکلات برای چیزهایی مانند قوانین حق تکثیر را بوجود آورد.

اگر اتصال شما رمزگذاری شده نیست و آدرس IP شما مسدود نشده است، سازمان های اجرای قانون می توانند فعالیت های شما و را ببینند به آن دانلودهایی که به شما بر میگردند مرتبط شوند.

ولی اگر شما از یک VPN استفاده می کنید، می توانید اتصال خود را خصوصی و ناشناس نگه دارید و بدون نگرانی دانلود یا به اشتراک گذاری تورنت ها را داشته باشید.

torrent upload

چرا دسترسی من محدود شده است؟

همانطور که تورنت کردن و به اشتراک گذاری P2P همچنان در حال رشد و افزایش محبوبیت هستند، دولت ها و سازمان های اجرای قانون در حال متلاشی کردن کاربران آنها هستند.

سایت های تورنت کردن در بسیاری کشورها مسدود شده اند و اغلب دانلود یا به اشتراک گذاری مطالب خاص می تواند منجر به پیامدهای قانونی جدی شود.

حتی اگر فعالیت های تورنت کردن کاملا بی ضرر باشند، شما هنوز می توانید اتصال خود را از جاسوسان دولتی حفظ کنید.

شما همچنین می توانید ISP خود را از ذخیره آدرس IP و پیگیری فعالیت های خود تنها با استفاده از VPN نگهداری کنید.

VPNچیست؟

VPN ها نوعی از نرم افزارها هستند که برای حفاظت از اتصالات شما از هکرها گسترده شده اند و امکان دسترسی شما به مطالب مسدود شده را بوجود می آورند.

برای پرداخت هزینه ماهیانه، این شبکه های خصوصی مجازی به شما یک مسیر اتصال رمزگذاری شده به یک سرور امن در موقعیت مکانی که شما انتخاب می کنید را می دهند.

بوسیله مسیریابی اتصال شما از طریق یک موقعیت مکانی دور از دسترس و مسدود کردن آدرس IP شما، شما می توانید به هر وبسایت مسدود شده که می خواهید دسترسی یابید و به صورت جدی اتصال نا شناسی داشته باشید.

3 مورد از VPN های برتر برای تورنت کردن به صورت ناشناس

درحالیکه بیشتر VPN ها تا حدی شبیه به هم عمل می کنند، برخی از آنها قطعا بهتر از VPN های دیگر هستند.

مخصوصا برای دانلود و به اشتراک گذاری تورنت ها، شما قصد دارید یکی از آنها را که اتصال پر سرعت و رمزگذاری به اندازه کافی قوی باشد برای اینکه اتصال شما را امن و خصوصی نگه دارد.

در اینجا چند مورد از محبوب ترین VPNها و مقایسه آنها وجود دارد .

Express VPN ، سریع ترین و امن ترین VPN

وقتی صحبت از تورنت کردن می آید، یک اتصال امن و ناشناس برای دور نگه داشتن شما از مشکل مهم است. Express VPN دارای مسائل دشوار است، دارای رمزگذاری 256 بیتی است که به هر کسی اجازه نخواهد داد.

اتصال آنها فوق العاده قابل اعتماد است، بنابراین شما هرگز نباید در مورد قطع اتصال در وسط دانلود نگران باشید.

با پهنای باند نامحدود و اتصال فوق العاده سریع خود، Express VPN برای هر چیزی از تورنت کردن تا استریمینگ کردن ایده آل است.

شما هرگز نباید در مورد پنهان ماندن ماهیانه نگران باشید و می توانید نرم افزار آنها را برای چندین دستگاه به طور همزمان استفاده کنید.

اگر شما با برخی مشکلات اتصال مواجه شدید، پشتیبانی فنی آنها شگفت انگیز است. نه تنها 24 ساعته در دسترس هستند، اما به طور متوسط پاسخ ایمیل ها را در کمتر از 20 دقیقه می دهند. این نرم افزار با سیستم عامل های اصلی سازگار است و به هر کاربر اتصال سریع می دهد که واقعا ناشناس است، راه اندازی Express VPN بهترین راه برای تورنت به صورت نا شناس است.

IPVanish، با سیستم عامل iOS سازگار نیست

گاهی اوقات شما تنها نیاز دارید با شخصی در سمت دیگر جهان در تماس باشید، نمی توانید تنها به سرور Express VPN متصل شوید. در حالیکه این VPN به جامع بودن Express VPN نیست، با این حال سرویس آنها برای حفاظت از اتصال شما و امن نگه داشتن آن کافی است.

اتصال IPVanish معمولا به سرعت Express VPN است و بستگی به این دارد که شما در کدام سرور هستید.

با این حال، طرح های سرویس های آنها با پهنای باند نامحدود اند، بنابراین شما هرگز مجبور نخواهید بود تا دانلودهای تورنت را محدود کنید تا زیر حد ماهیانه باقی بمانید.

مانند Express VPN شما همچنین می توانید از IPVanish برای استفاده از دو دستگاه به طور همزمان استفاده کنید. با این حال، دارندگان Apple دقت کنندکه این نرم افزار با iOS سازگار نیست.

پشتیبانی از مشتری IPVanish شبیه به Express VPN است، با کارکنانی 24 ساعته در دسترس اند برای اینکه با مشکلات فنی کمک کنند.  تفاوت اصلی که شما متوجه می شوید این است که آنها به سرعت کار نمی کنند اما می توانید امیدوار به با داشتن چت زنده با آنها باشید اگر مشکلتان بسیار فوری است.

به طور کلی، IPvanish یک برنامه پشتیانی خوب دارد و قطعا قادر خواهد بود تا شما را امن و ناشناس نگه دارد.

 

 

 

HideMyAss اتصال شدیدا کند

اگر شما از VPN برای تورنت استفاده می کنید، HideMyAss ممکن است بهترین گزینه نباشد. بارگذاری در این سرویس بیشتر از طرفیت آن است به همین دلیل است که همیشه کسل کننده و غیر قابل اعتماد است و برای دانلود کردن ایده آل نیست.

با این حال قابلیت سازگاری با سیستم عمل های اصلی را دارد.

توجه داشته باشید پشتبانی آن به سرعت Express VPN نیست و حداقل یک روز باید منتظر دریافت پاسخ ایمیل خود باشید.

نتیجه گیری: از Express VPN برای دسترسی پر سرعت و نامحدود استفاده کنید

در حالیکه تورنت های کپی رایت یا مطالب ممنوع نیستند، بیشتر آنها شامل چیزهایی هستند که ممکن است نخواهید ISP شما در مورد دانلود و به اشتراک گذاری آنها بداند.

کاربران می توانند با برخی پیامدهای قانونی مطالب کپی رایت روبرو شوند، و برای اجرای قانون بسیار آسان است که آنها را ببیند.

اگر شما Express VPN استفاده کنید می توانید ازین مزایا بهره مند شوید:

پهنای باند نامحدود

دسترسی به محتوای مسدود شده جغرافیایی

مسدود کردن آدرس IP برای ناشناس ماندن

اتصال، امن رمزگذاری شده

یک تیم پشتیبانی فنی برای کمک به مشکلات فنی

 

ecurethoughts.com/best-vpn-for-torrenting-anonymously/