بهترین سرویس های رایگان VPN در سال 2016

حفاظت از حریم خصوصی آنلاین در حال مهمتر شدن است. هکرها توجه بیشتری به اطلاعات اینترنتی مانند کارت های اعتباری، ایمیل، رمزعبور، آدرس IP دارند. بنابراین کاربران باید اطلاعات آنلاین خود را امن نگه دارند. ما باید کاری کنیم که از جاسوسی هکرها روی اطلاعاتمان جلوگیری کنیم. می توانیم از ابزار VPN برای امنیت اطلاعات آنلاین استفاده کنیم که هیچ کسی نتواند اطلاعات شخصی شما را پیگیری کند. هنگامیکه به سرویس VPN دسترسی یافتید، VPN تونلی ایجاد می کند که داده های شما رمز گذاری می شود و دیگران نمی توانند ببینند شما چه کاری انجام می دهید. سرویس های رایگان و دارای هزینه بسیاری موجود می باشد. برخی نمی خواهند هزینه ای برای آن کرده باشند. شخصا، پیشنهاد می کنیم که سرویس های VPN را که دارای هزینه اشتراک هستند را استفاده کنید . اما برخی از افراد می خواهند از سرویس های VPN رایگان قابل اعتماد استفاده کنند، باعث رضایت ما است که بهترین سرویس های VPN سال 2016 رابه شما معرفی کنیم، امیدواریم برای شما مفید باشد.

ما برخی از سرویس های VPN رایگان را تست کردیم و عملکرد بسیار خوب است. بنابراین لیست بهترین سرویس های VPN سال 2016 را بررسی کنید.

best free vpn service

 

بهترین VPN : FlyVPN

این سرویس هر دو نسخه رایگان و دارای هزینه را دارد. برای نسخه رایگان، هر کسی می تواند برای تست یک حساب کاربری ثبت کند. اما با زمان محدود، در حدود 20 دقیقه، هنگامیکه اتصال قطع شد مجبورید 5 دقیقه منتظر بمانید تا بتوانید دوباره اتصال را برقرار کنید. هر کاربر می تواند این سرویس را 3 بار در هر روز تست کند. جزئیات VPN رایگان را در اینجا چک کنید. اگر شما نمی خواهید ثبت نام کنید ، تنها با یک حساب کاربری و رمز عبور آزمایشی موجود در لیست وارد شوید .

بررسی سرورهای VPN رایگان: ایالات متحده آمریکا؛ کره، چین، ژاپن، هنگ کنگ، مالزی، سنگاپور، تایوان، اندونزی، تایلند، ویتنام، فیلیپین، هند، انگلیس، آلمان، اسپانیا، روسیه، فرانسه، ترکیه، ایتالیا، استرالیا ، نیوزیلند، کانادا، مصر، مکزیک.

سیستم عامل: ویندوز، Mac OS X، لینوکس، iOS، آندروید (برای کاربران اندروید، برنامه FlyVPN اندروید را نصب کنید تا عضویت 19 روزه در سرویس رایگان VPN را بدست آوردید.)

مزایا: سرویس های VPN رایگان بسیار، عدم احتیاج به ثبت نام با کارت اعتباری، استفاده آسان)

معایب: زمان آزمایشی کوتاه

VPN ساده: SurfEasy

کاربران می توانند این سرویس را برای 7 روز بدون هزینه تست کنند، اما نیاز به ثبت نام با کارت اعتباری دارد. اگر می خواهید از آن تنها برای مدت 7 روز استفاده کنید ، فراموش نکنید که آن را کنسل کنید.

بررسی سرورهای VPN رایگان: کانادا، ایالات متحده، انگلستان، آلمان، فرانسه، برزیل، اسپانیا، ژاپن، سنگاپور، استرالیا، نروژ، لوکزامبورگ، ایتالیا.

سیستم عامل: ویندوز، Mac OS X، iOS، آندروید.

مزایا: اتصال بدون قطع شدن، استفاده آسان.

معایب: نیاز به کارت اعتباری برای ثبت نام، مدت آزمایشی محدود

VPN جایگزین: SoftEther VPN

این یک سرویس رایگان است که سرورهای VPN بسیاری از کشور ها را شامل می شود. اما این سرورها ثابت نیستند، گاهی اوقات برخی سرورهای VPN هستند برخی اوقات آنها سرورهای VPN نیستند.

بررسی سرورهای VPN رایگان: کره، ژاپن، سنگاپور، لیست سرورهای VPN رایگان را بررسی کنید.

سیستم عامل: ویندوز

مزایا: شما می توانید این VPN رایگان را همیشه استفاده کنید، اما برخی نمی توانند به آن متصل شوند.

معایب: سطح رمزگذاری پایین، روی تلفن های همراه پشتیبانی نمی شود.

www.vpntips.net/2015/12/best-free-vpn-service016.html#.Vw89JFzzvU8