انتخاب هاست مناسب

خرید هاست مناسب

خرید هاست

اشتباهات رایج انتخاب هاست

یک اشتباه رایج که شرکتها انجام میدهنداین است که زیر بنا را بر اساس نیاز امروز می سازند. این در اوایل کار معمولا مشکلی بوجود نمی اورد، اما اگر قصد داشته باشید تا شرکت خود را گسترش بدهید احتمالا با گذر زمان با شکست مواجه شوید.چه زمانیکه یک منبع سریع ممکن است با کندی و بی مسئولیت شود. اگر خوش شانس باشید مشتریان شما گلایه خواهند کرد، احتمال اینکه آنها کار با شما را متوقف کنند و کسب و کارشان را به جای دیگری انتقال بدهند بیشتر است.
فکر کردن در مورد هاستینگ شبیه ساختن یک خانه است. شما نمی خواهید خانه ای بسازید تا فقط شش ماه در آن زندگی کنید، درست است؟ شما میخواهید خانه ای بسازی تا خود و خانواده تان بتوانید در آن رشد کنید، چیزی که نیازهای امروز و آینده شما را تامین کند. این همان چیزی است هنگام کار با یک ارائه دهنده خدمات میزبانی و یا حداقل آن باید باشد.
اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده بر روی نیازهای شما متمرکز شده باشد

خرید VPN

هنگام جستجو برای یک ارائه دهنده خدمات میزبانی یک مشتری اغلب بدنبال راه حلی است که نیازهای خود را از شما بخواهد.آنها با شما تماس میگیرند و لیستی از چیزهایی که میخواهند به شما میدهند و ارائه دهنده مشتاقانه به آنها پاسخ می دهد بدون سوال پرسیدن ن یک سناریوی مشترک است که اغلب به مشکلات بزرگ پایین خط منجر شده است. چه کسی مقصر است اگر شما خرید کنید و سپس متوجه شوید آن دقیقا چیزی که شما می خواستید نیست؟
یک راه ساده وجود دارد تا این داستان تبدیل به یک مکالمه معنی دار با ارائه دهنده در مورد راه حلی که شما به دنبال آن هستید بشود. مطمئن بشوید که شما توضیح داده اید : 1- کجا هستید و کجا قصد دارید بروید . 2- فکرمیکنید چه چیزی نیاز دارید؟ (اگر شما نمی دانید که، که خوب) سپس بایستید و ببنید آیا ارائه دهنده زمانی مصرف می کند تتا بسته مخصوص شما را اماده کند.
راه حل و بسته های زیادی وجود دارد اما از انجاییکه کسب و کارها متفاوت است احتمال اینکه راه حل شما خوب باشد وجو دارد.

جستجو برای یک شریک

در پایان روز، شما باید قادر باشید تا به ارائه دهده خزمات میزبانی به عنوان یه گسترش دهنده تیم خود نگاه کنید. اگر شما در حال برنامه ریزی برای یک پروژه جدید هستید شما باید قادر باشید تا احضار کنید ارائه دهنده خدمات را تا با ارائه راه حل مناسب به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند. با انجام این کار، شما می توانید جلوگیری کنید در سرمایه گذاری رئی راه حل هایی که مناسب کسب و کار شما نیستند.

the_planet_data_center-4f6b6b5-intro-thumb-640xauto-31930 (1)
اگرچه ممکن است این روش کمی زمان گیر تر باشد نسبت به اینکه بصورت آنلاین از قیمتها مطلع شوید .
نگه داشتن این سه چیز در ذهن هنگام کار با یک ارائه دهنده خدمات میزبانی میتواند تفاوت بین از دست دادن سهم بازار و گسترش موفقیت آمیز و در نهایت گسترش کسب و کار را بوجود بیاورد.

خرید vpn