امنیت در هاستینگ با خرید VPN

سرویس های هاستینگ ثالث در حال محبوب شدن هستند. این سرویس های ذخیره سازی ابری راحت و اغلب رایگان هستند. اما این نقاط فروش همچنین ممکن است آنها را برای استفاده خطرناک سازند. این سرویس های مقدار عظیمی از داده ها را ذخیره می کنند و اغلب آنها را خیلی امن نگه نمی دارند. این باعث می شود که تبدیل به هدف آسانی برای سارقین داده ها و سازمان های جاسوسی شوند.یکی از راه های حفظ امنیت در این موارد استفاده و خرید VPN یا خرید کریو میباشد.

VPN and Hostign Security

امنیت VPN خرید شده

بسیاری از کسب و کارها از امنیت VPN برای محدود کردن دسترسی به پایگاه داده های شرکتشان استفاده می کنند بنابراین VPN خرید میکنند یا با خرید کریو این محدودیت را حفظ مینمایند. این روش از بسیاری از شکاف های امنیتی جلوگیری می کند. اما بسیاری از کارمندان که خرید VPN کرده اند ،  در استفاده از مزایای امنیت VPN موفق نیستند برای اینکه آن را نا جور در نظر گرفته اند. وارد شدن از طریق امنیت VPN به پایگاه داده ها زیاد استفاده نمی شود. اما آنها ترجیح می دهند فایل هایی در نوک انگشتان خود داشته باشند. به این معنی که دستگاه که نرم افزار امنیت VPN روی آن نصب شده ، محدود شده است. آنها امنیت VPN را با ذخیره کردن داده ها روی لپ تاپ ها یا درایو های فلش دور می زنند. این می تواند خطرناک نیز باشد اگر دستگاه های آنها با نرم افزارهای جاسوسی آلوده شده باشد یا اگر آنها هارد درایوهای قابل حمل را گم کنند. اما روند جدید استفاده از سرویس های هاستینگ ثالث است. افزایش راحتی ارائه شده بوسیله این سرویس های ابری باعث ذخیره داده ها در آنجا شده است.

بسیاری از کارمندان، چه از راه دور یا در اداره، ساعت کاری خود را روی دستگاه های شخصی خود در خارج از اداره می گذرانند. برای راحتی، آنها فایل های کار پایگاه داده های را برای استفاده از آنها دارد. با راه اندازی امنیت VPN، این می تواند بدون در معرض خطرات قرار دادن داده های حساس شرکت انجام شود. اما استفاده از سیستم ذخیره ابری بوسیله کارکنان از راه دور مشکلات بزرگی برای داده های امنیتی کسب و کارها بوجود آورده است. امنیت VPN تضمین می کند که دسترسی داده ها حفاظت شده است و فایل ها محرمانه باقی می مانند. بعلاوه، دستگاه های استفاده شده بوسیله کارکنان شرکت می توانند از طریق فایروال ها یا نرم افزارهای آنتی ویروس امن بشوند. می توان آنها را به صورت معمول برای آلودگی ها بررسی کرد. اما فایل ها روی سرویس های ابری کاملا خارج از کنترل شرکت هستند، صرفنظر از اینکه امنیت VPN آنها چقدر پیشرفته است.

رفع خطرات هاستینگ رایگان فایل ها با خرید VPN

با خرید VPN میتوان این مشکل که ، بزرگترین مشکل با سایتهای هاستینگ فایل رایگان این است که شرکت ها کنترل روی داده های اختصاصی خود را از دست می دهند را حل کرد. هنگامیکه کارکنان این سرویس ها را استفاده کنند، وابسته به ذخیره سازی رایگان داده ها هستند. این داده ها دیگر با VPN محافظت نمی شوند زیرا به پایگاه داده های متفاوتی منتقل شده اند. بسیاری از سرویس های ابری ادعا دارند که برای کاربران خود امنیت فراهم می کنند. اما بیشتر سرویس های رایگان به کاربران سطحی از رمزگذاری را که VPN ارائه می دهد به کاربران خود نمی دهند. ممکن است آنها برای رمزگذاری داده ها قول بدهند، اما در سه مورد به شدت دارای نقص است. اولین، هیچ کدام از میزبان های فایل واقعا همه داده ها را رمزگذاری نمی کنند. دوم، آنها از رمزگذاری های استاندارد مورد نیاز کسب و کار ها استفاده نمی کنند. سوم، آنها معمولا کدهای رمزگذاری را در همان سروری نگه می دارند که برای ذخیره سازی داده ها بکار می برند. به محض اینکه سرور دچار نفوذ شد، همه  داده ها به آسانی قابل دسترس اند.

در اینجا مشکل بزرگ دیگری در مورد سرویس های ابری وجود دارد. آنها همه داده هایی که برویشان ذخیره شده است را کنترل می کنند. حتی اگر یک کارمند سرویس کمیابی پیدا کرد که می تواند حفظ حریم خصوصی و امنیت داده ها را ارائه بدهد، هنوز هم نقصی وجود دارد. این سرویس ابری دسترسی به آن داده ها را دارد. این داده ها در معرض خطر نفوذ بودن داده ها را افزایش می دهد، حتی روی سرویس هایی که بسیار امن در نظر گرفته می شوند. با هاستینگ فایل، اشتباه برای کارکنان هنگام به اشتراک گذاری فایل های کار با دیگر کارکنان در همان میزبان فایل بسیار آسان است. بیشتر این میزبان های فایل شرایط سرویس خود را دارند که به آنها اجازه می دهد که از داده های ذخیره شده روی سرورهایشان استفاده کنند. به طور مثال کاربری که از Google Docs استفاده می کند به شرکت اجازه تولید، تغییر و ساخت عمومی هر فایل ذخیره شده روی آن را می دهد. اگر این فایل ها حاوی اسرار تجاری، کسب و کار نیز حق خود از داده ها را از دست می دهد.

علاوه بر این، دسترسی شخص ثالث به ناچار برای آژانس های دولتی با قدرت هم یا درخواست داده های کاربر توسعه یافته است. این را هم میتوان از مزایای خرید VPN دانست. دولت ایالات متحده، تلاش زیادی برای دست یابی به داده های از راه دور می کند. این به سازمان های فدرال حق گرفتن داده ها از هر کامپیوتر یا سرور و هر جای دیگر را می دهد. به این معنی که سرورهای ابری پایگاه های داده ها برای جستجو باز هستند. بعلاوه، برای داده های شناخته شده، پایگا های داده عمومی می تواند توسط مجرمان سایبری مورد هدف قرار بگیرند. سازمان های جاسوسی و سارقان داده ها سرویس های ذخیره ابری را مورد هدف قرار می دهد زیرا مانند استخر جذابی از داده ها با حداقل امنیت برای دور زدن هستند.