امنیت با شبکه شروع می شود

امینت شبکه VPM

خرید vpn : با افزایش حملات سایبری و نفوذ داده ها ، شرکت ها نیاز دارند تا خودشان را برای دفاع بر پایه امنیت شبکه بسازند.

network security

آمار تکان دهنده است: در سال 2014 ، Symantec  چیزی فراتر از 348 میلیون هویت را تخمین زد در معرض دید قرار گرفته بودند از طریق نفوذهای داده و هر روز تقریبا 500,000 حمله وب مسدود شد. این آمار باور نکردنی است چرا که بسیار نادر است که یک هفته بدون شنیدن حمله های سایبری موفقیت آمیز باشد .

خرید vpn

عواقب این نفوذ ها می تواند برای شرکت ها بسیار بزرگ باشد؛ این به شدت موفقیت و شهرت برند آنها متاثر می سازد. این به سرعت می تواند به یک کابوس روابط عمومی تبدیل شود وقتیکه اطلاعات مشتری و کارمندان به خطر بیفتد. در همین حال، درآمد به عنوان یک نتیجه از خرابی سرویس از دست خواهد رفت.

بسیاری از صنایع، مانند خرده فروشی، بانکی، یا مراقبت های بهداشتی، مقدار زیادی از اطلاعات حساس ذخیره می کنند؛ در نتیجه، آنها هدف اصلی برای حمله هستند. جای تعجب نیست که گروه ها و مدیران IT در این صنایع بسیار نگران امنیت سیستم های IT شرکت و شبکه هستند.

بررسی انجام شده توسط Penn Schoen Berland در سال 2015 و بوسیله Alcatel-Lucent راه اندازی شده پیدا کرد که حفاظت از داده مشتری جزو بالاترین نگرانی ها حتی پیش از افزایش درآمد یا گسترش به بازارهای جدید برای شرکت ها در این صنایع بوده است. وقتیکه امنیت در نظر گرفته می شود، 50% شرکت های بزرگ می گویند آنها در مورد امکان دسترسی غیر مجاز به شبکه بسیار نگران بوده اند و 34% در مورد از دست دادن داده ها بسیار نگران بوده اند.

متاسفانه، هیچ گلوله نقره ای نمی تواند سازمان را از تمام حملات سایبری و یا نفوذ محافظت کند. اما شرکت می تواند قدم هایی برای ایجاد یک پایه محکم که اثر تمام اقدامات را افزایش دهد بردارد. و پایه و اساس با یک شبکه امن شروع می شود.

یکی از مهمترین صفات از شبکه امن استفاده از رمزگذاری هم در طول انتقال داده و هم در حالیکه داده ها به صورت محلی ذخیره سازی می شوند. رمزگذاری داده در سطح شبکه یک امر ضروری است، اما برای کسانی که امنیت بیشتری می خواهند یا الزامات قانونی دارند که نیاز دارند آن ها را رعایت کنند، رمزگذاری باید در سطح ارتباط داده نیز اجرا شود که باعث می شود یک حمله برای مجرم کمتر جذاب باشد برای اینکه داده واقعا بی فایده است اگر نفوذ رخ دهد. داده رمزگذاری نشده  در هر سطح مانند بازگذاشتن ترک باز امن و بدون مراقب که فقط آن را برای سرقت اطلاعات حساس آسانتر می کند است.

از آنجا، یک رویکرد لایه بندی شده امنیت اجازه می دهد تا شرکت در برابر حملات پیچیده و پیچیده تر دفاع کند. این رویکرد آسیب پذیری شرکت ها را کاهش می دهد و تضمین می کند اگر یک لایه از بین برود لایه دیگر از یک حمله موفقیت آمیز جلوگیری می کند. در سمت کلاینت، نرم افزار ضد بد افزار بسیار قاطع است، اما سیستم های مدریت یکپارچه باید به عنوان راه حل دفاع دروازه شبکه اصلی برای سازمان ها نصب شود. و هر دوی این ها نیاز به بروزرسانی و مدیریت برای حفاظت در برابر تهدیدات جدید دارند.

این دفاع پیرامونی بسیار مهم است . اما معرفی دستگاه های تلفن همراه، ویرابل (wearables) و اینترنت وسایل درون شبکه محیط را پیچیده می سازد و تعداد نقاط پایانی و آسیب پذیری های بلقوه را افزایش می دهد. بسیاری از این دستگاه ها با نوآوری، نه امنیت در ذهن طراحی شده اند. در نتیجه محیط خوبی معرفی شده اند ، نه بیشتر.

امنیت در این دنیا باید در هر دو لایه و توزیع شده باشد برای حفاظت هر حجم کار شرکت و همه ترافیک در حال حاظر روی شبکه است ، نه فقط درصد کمی که توسط محیط دیده می شود. در محیط های ابری فعال و پیچیده ، شما نیاز دارید ماشین های مجازی را امن و جدا کنید برای اینکه تاثیرات نفوذ VM واحد را روی سرور واحد محدود کنید . و بوسیله استفاده از رویکرد مبتنی بر ساسیت گذاری، شرکت ها می توانند بخش های از سیستم ابری و مجوزهای مدیریت خودکار را جدا کنند برای اینکه حفاظت داده بسته به حساسیت را تامین کنند .

در نهایت این بحرانی است تا طرح بهبود موثر فاجعه در محل را داشته باشید تا مطمئن شوید عملیات می تواند بلافاصله بعد از حمله  ادامه یابد . وقتی که شرکت ها شروع به تغییر فیریکی به محیط مجازی و ابری می کنند، این مهم است که پیامدهای یک محیط ترکیبی و زیرساخت های اساسی در امنیت و بهبود فاجعه را در نظر بگیرند.

به روز نگه داری امنیت و حفاظت از آخرین تکنولوژی ها مهم است اما برای اینکه واقعا موثر باشد باید بر پایه و اساس یک شبکه امن ساخته شود .

www.networkcomputing.com/net-security/security-starts-network/1250114547